Hadí abeceda

Ročník:
Kategorie:
Téma:
Počet stran:
8
Velikost: 1.35 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
30. 12. 2023
Sdílet:

Opakování či vyvození české abecedy HADÍ ZÁVODY. Soubor obsahuje tři hadí abecedy – velká tiskací písmena, malá psací písmena, kombinace malých i velkých, tiskacích i psacích písmen. Je na vás, který list si vyberete nebo zda využijete v jedné hře všechny. Můžete si zahrát klasický závod na čas – kdo najde první cestu. Já osobně raději dávám časový limit (tak aby ho zvládli všichni splnit) a nechám žáky vyplňovat. Soutěží pouze sami se sebou. :-) Součástí je i řešení pracovních listů.

Jedná se o výukový materiál vytvořený v souladu s RVP v oblasti český jazyk a literatura - rozlišuje zvukovou agrafickou podobu slova, člení slova na hlásky, odlišuje dlouhé a krátké samohlásky.

Další produkty od autora Žaneta Radimecká (Hrubešová)

134237
Pracovní činnosti
1., 2., 3., 4., 5.
Lapbook
Brožura k vytištění obsahuje kouzelné zrcátko, list na polepení alobalem a pět dalších, které o mamince poví, jaká je a
25.00 Kč
16378
Matematika
3., 4., 5., 6., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Malá násobilka, stále ji cvičíme a stále některé trápí. Procvičte ji různými způsoby. Materiál NÁSOBILKOVÉ DOMINO nabízí
25.00 Kč
39808
Český jazyk
3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Domino
Procvičte zájmena netradičně pomocí superhrdiny. Kapitán Zájmeno děti seznámí pomocí hry a úkolů s učivem. Materiál
29.00 Kč
113612
Dějepis
Miminka, MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Ostatní
Zde najdete seznam zajímavých článků, které by se Vám ve výuce mohly hodit: SEZNAM JE STÁLE AKTUALIZOVÁN - 7. 3
0.00 Kč
Hadí abeceda Hadí abeceda
Opakování či vyvození české abecedy HADÍ ZÁVODY. Soubor obsahuje tři hadí abecedy – velká tiskací písmena, malá psací písmena, kombinace malých i velkých, tiskacích i psacích písmen. Je na vás, který list si vyberete nebo zda využijete v jedné hře všechny. Můžete si zahrát klasický závod na čas – kdo najde první cestu. Já osobně raději dávám časový limit (tak aby ho zvládli všichni splnit) a nechám žáky vyplňovat. Soutěží pouze sami se sebou. :-) Součástí je i řešení pracovních listů.Jedná se o výukový materiál vytvořený v souladu s RVP v oblasti český jazyk a literatura - rozlišuje zvukovou agrafickou podobu slova, člení slova na hlásky, odlišuje dlouhé a krátké samohlásky.
UUCZ-8653
Český jazyk>Český jazyk - čtení>Český jazyk - gramatika>Pracovní listy>2.>3.>4.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Abeceda
35.00