Halloween JÁ MÁM, KDO MÁ - ABECEDA

Počet stran:
10
Velikost: 1.9 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
15. 10. 2023
Cena:
25 Kč vč. DPH
Sdílet:

Hra JÁ MÁM, KDO MÁ je zaměřena na procvičování tiskací abecedy pro žáky první či druhé třídy hravou formou. Zároveň rozšiřuje slovní zásobu a vyjadřování a přemýšlení. Hezkou zábavu!

Popis hry: Rozdáme žákům karty. Nesmí nám zůstat ani jedna karta, všichni žáci mají minimálně jednu kartu (dle počtu žáků). Při menším počtu žáků je možné, že někteří žáci budou mít i více než jednu kartu, to je v pořádku. Začíná hráč, který má první kartu s názvem "Já mám první kartu". Karty na sebe navazují. Ten, kdo má poslední kartu s názvem "mám poslední kartu" hru uzavírá. Já hru obměňuji. Děti sedí v lavicích nebo stojí na koberci a své karty odbíhají odložit na lavici a na koberec zpět přibíhají s těmi, které ještě neřekli. Skvělé na postřeh, rozvoj slovní zásoby, procvičování.

Další produkty od autora terapie učením

400887
Matematika
2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Skládačky
Edukativní materiál zaměřen na procvičování matematických operací (sčítání, odčítání, násobení, dělení) do 100 pro žáky
35.00 Kč
404351
Nezařazené k předmětu
Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Pracovní listy
Zpestřete si Halloween! Materiál rozvíjí zrakové vnímání, logiku, koncentraci, sčítání, pravolevou orientaci. Vhodné pro
30.00 Kč
410760
Matematika
4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Soubor obsahuje 30 sčítacích pyramid zaměřených na procvičování do 1000. Materiál obsahuje barevnou verzi, černobílou
35.00 Kč
386333
Český jazyk
3., 4.
Didaktické hry
Pomozte ptáčkům najít cestu do správné ptačí budky! Materiál pro žáky třetích a čtvrtých tříd, vhodné pro školní či
35.00 Kč
Halloween JÁ MÁM, KDO MÁ - ABECEDA Halloween JÁ MÁM, KDO MÁ - ABECEDA
Hra JÁ MÁM, KDO MÁ je zaměřena na procvičování tiskací abecedy pro žáky první či druhé třídy hravou formou. Zároveň rozšiřuje slovní zásobu a vyjadřování a přemýšlení. Hezkou zábavu! Popis hry: Rozdáme žákům karty. Nesmí nám zůstat ani jedna karta, všichni žáci mají minimálně jednu kartu (dle počtu žáků). Při menším počtu žáků je možné, že někteří žáci budou mít i více než jednu kartu, to je v pořádku. Začíná hráč, který má první kartu s názvem "Já mám první kartu". Karty na sebe navazují. Ten, kdo má poslední kartu s názvem "mám poslední kartu" hru uzavírá. Já hru obměňuji. Děti sedí v lavicích nebo stojí na koberci a své karty odbíhají odložit na lavici a na koberec zpět přibíhají s těmi, které ještě neřekli. Skvělé na postřeh, rozvoj slovní zásoby, procvičování.
UUCZ-392866
Český jazyk>Český jazyk - čtení>Český jazyk - psaní>Já mám, kdo má>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika>Halloween, Dušičky
25.00