HALLOWEEN zábavně - 3 sady karet + omalovánky

Předmět:
Počet stran:
11
Velikost: 5.63 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 10. 2023
Cena:
39 Kč vč. DPH
Sdílet:

Halloween je tady! Zpestřete hodinu hrou Já mám Kdo má s originálními ručně kreslenými obrázky. Dejte rychlíkům k zabavení vymalovat příšerku, kostlivce či princeznu. 11 A4, 22 obrázků, 66 kartiček, omalovánky. Sada karet i pro 1. třídu či pro nečtenáře předškoláky.

Díky kartičkám s obrázky k HALOOWEENU a hře „Já mám… Kdo má…?“ zpestříte hodinu, uvedete Vaše děti do tématu a procvičíte s dětmi hravou formou čtení, pozornost, postřeh a kooperaci ve skupině.

 

Materiál obsahuje 11 stran A4 – 3 sady po 22 kartičkách s originálními ručně kreslenými obrázky se slovíčkem – první sada kombinace obrázku + slovíčka ke hře „Já mám… Kdo má…?“ pro žáky co umí již číst, druhá sada s obrázky slouží pro hru „Já mám… Kdo má…?“ a třetí sada určena jako demonstrační kartičky k vymalování . Dále 2 A4 s obrázky jako vymalovánky - například pro rychlíky v hodině.

 

Tip na práci s materiálem:

Aktivitu můžete začít s dětmi brainstormingem na téma HALLOWEEN, kde se tento svátek slaví a jestli ho slavíme my v České Republice. Co slavíme za svátek my v tomto období? Společně můžete projít obrázky a povídat si o možných aktivitách s nimi spojených. Kartičky můžou děti vymalovat a umístit třeba ve třídě.

Hra „Já mám… Kdo má…?“

Úkolem žáků je hezky po sobě přečíst všech 22 karet, které na sebe postupně navazují – vždy obrázek + slovíčko. Pokud je žáků méně než 22, vezmou si někteří do ruky více karet, pokud je žáků více, můžou pracovat ve dvojici. Začít může kterýkoliv žák, který přečte celou svou kartu – přečte: „Já mám“ + co má na obrázku, dále naváže otázkou „Kdo má“… a přečte nahlas slovo dole na kartičce. Ten žák, který má obrázek znamenající právě přečtené slovo, může pokračovat ve hře a také přečte celou svoji kartu. Hra končí přečtením a odložením všech karet. Žáci mohou přečtené karty postupně odkládat do řady na lavici či připevnit na tabuli. Pokud je žáků přesně 22, můžou utvořit sami ze sebe dlouhého hada/kruh.

 

Obrázky přímo pro tento materiál nakreslila Pavlína Spáčilová.

Další produkty od autora Jana Valášková

371704
Francouzský jazyk
Omalovánky
Díky kartičkám procvičíte s dětmi ranní činnosti ve francouzském jazyce , rozšíří si tak tematickou slovní zásobu ve
29.00 Kč
322580
Francouzský jazyk
8., 9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Dostupné i v AJ. Materiál obsahuje 3 strany A4 (+ stranu s poděkováním a tipy na práci s materiálem). Text s obrázky
35.00 Kč
397358
Český jazyk
Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Bingo
Díky hře Bingo si děti krásně procvičí postřeh a užijí zábavu. Materiál obsahuje 12 stran A4 – celkem 20 kartiček bingo
25.00 Kč
379908
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Já mám, kdo má
Díky obrázkovému slovníčku a hře „I have … Who has…?“ procvičíte s Vašimi dětmi hravou formou slovní zásobu na téma
35.00 Kč
HALLOWEEN zábavně - 3 sady karet + omalovánky HALLOWEEN zábavně - 3 sady karet + omalovánky
Halloween je tady! Zpestřete hodinu hrou Já mám Kdo má s originálními ručně kreslenými obrázky. Dejte rychlíkům k zabavení vymalovat příšerku, kostlivce či princeznu. 11 A4, 22 obrázků, 66 kartiček, omalovánky. Sada karet i pro 1. třídu či pro nečtenáře předškoláky. Díky kartičkám s obrázky k HALOOWEENU a hře „Já mám… Kdo má…?“ zpestříte hodinu, uvedete Vaše děti do tématu a procvičíte s dětmi hravou formou čtení, pozornost, postřeh a kooperaci ve skupině.   Materiál obsahuje 11 stran A4 – 3 sady po 22 kartičkách s originálními ručně kreslenými obrázky se slovíčkem – první sada kombinace obrázku + slovíčka ke hře „Já mám… Kdo má…?“ pro žáky co umí již číst, druhá sada s obrázky slouží pro hru „Já mám… Kdo má…?“ a třetí sada určena jako demonstrační kartičky k vymalování . Dále 2 A4 s obrázky jako vymalovánky - například pro rychlíky v hodině.   Tip na práci s materiálem: Aktivitu můžete začít s dětmi brainstormingem na téma HALLOWEEN, kde se tento svátek slaví a jestli ho slavíme my v České Republice. Co slavíme za svátek my v tomto období? Společně můžete projít obrázky a povídat si o možných aktivitách s nimi spojených. Kartičky můžou děti vymalovat a umístit třeba ve třídě. Hra „Já mám… Kdo má…?“ Úkolem žáků je hezky po sobě přečíst všech 22 karet, které na sebe postupně navazují – vždy obrázek + slovíčko. Pokud je žáků méně než 22, vezmou si někteří do ruky více karet, pokud je žáků více, můžou pracovat ve dvojici. Začít může kterýkoliv žák, který přečte celou svou kartu – přečte: „Já mám“ + co má na obrázku, dále naváže otázkou „Kdo má“… a přečte nahlas slovo dole na kartičce. Ten žák, který má obrázek znamenající právě přečtené slovo, může pokračovat ve hře a také přečte celou svoji kartu. Hra končí přečtením a odložením všech karet. Žáci mohou přečtené karty postupně odkládat do řady na lavici či připevnit na tabuli. Pokud je žáků přesně 22, můžou utvořit sami ze sebe dlouhého hada/kruh.   Obrázky přímo pro tento materiál nakreslila Pavlína Spáčilová.
UUCZ-396341
Český jazyk>Já mám, kdo má>Omalovánky>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>4.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Halloween, Dušičky
39.00