Hláska ve slově

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
16
Velikost: 4.2 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
24. 6. 2023
Cena:
52 Kč vč. DPH
Sdílet:

Sluchové vnímání je jednou ze vzdělávacích oblastí, kterou je potřeba u dětí předškolního věku rozvíjet. I toto učení může být pro vaše děti zábava. Stačí si k němu vzít třeba kolíčky. Ty se vám budou skvěle hodit právě k aktivitě Hláska ve slově.

Princip aktivity spočívá v tom, že dítěti přečtete písmeno (pokud čte, přečte si samo), které je na kartě napsané a ono následně označí obrázky, které toto písmeno obsahují bez ohledu na to, zda se nachází na začátku, uprostřed nebo na konci slova.

Aktivita je určena k laminaci.

PDF soubor obsahuje 16 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • celkem 34 kruhových karet se všemi písmeny abecedy, které jsou určené ke kolíčkování (použít můžete také modelínu nebo stírací fix).

Další produkty od autora Bc. Pavla Pundová (Poznávej s Pavlou)

319222
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Barvy jsou všude kolem nás. Každé dítě by je mělo dokázat před nástupem do základní školy rozlišit a pojmenovat. Do
45.00 Kč
15421
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
> celkem 16 ks kartiček na serialitu ve 2 úrovních + obrázky k přikládání POPIS: Pokud se chcete spolu s dětmi trochu
0.00 Kč
10584
Nezařazené k předmětu
MŠ, 1.
Skládačky
Pokud jsou vaše děti milovníky zvířat, pak je soubor Máme rádi zvířata určený právě pro vás. Na děti čekají hned 3 různé
63.00 Kč
329332
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci
Výzdoba třídy
Také je ve vaší školce otázka „Co si máme obléct?“ na denním pořádku? S PDF pomůckou Organizér oblékání už nebudete jako
52.00 Kč
Hláska ve slově Hláska ve slově
Sluchové vnímání je jednou ze vzdělávacích oblastí, kterou je potřeba u dětí předškolního věku rozvíjet. I toto učení může být pro vaše děti zábava. Stačí si k němu vzít třeba kolíčky. Ty se vám budou skvěle hodit právě k aktivitě Hláska ve slově. Princip aktivity spočívá v tom, že dítěti přečtete písmeno (pokud čte, přečte si samo), které je na kartě napsané a ono následně označí obrázky, které toto písmeno obsahují bez ohledu na to, zda se nachází na začátku, uprostřed nebo na konci slova. Aktivita je určena k laminaci. PDF soubor obsahuje 16 stran, ve kterých najdete: obsah + návod, jak s materiálem pracovat, celkem 34 kruhových karet se všemi písmeny abecedy, které jsou určené ke kolíčkování (použít můžete také modelínu nebo stírací fix).
UUCZ-15420
Český jazyk>Nezařazené k předmětu>Kolíčkování>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Abeceda
52.00