Hrátky s Abecedou S Rozárkou

Ročník:
1., 2., 3.
Kategorie:
Počet stran:
50
Velikost: 19.29 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající S Rozárkou
Nahráno:
Naposledy upraveno:
14. 9. 2024
Sdílet:

Hrátky s Abecedou

Rozárka dostala nápad ukázat dětem svoji oblíbenou hru navlékání korálků a spojila ji s abecedou.

Kompletní balíček hrátky s abecedou s korálkovou, podzimní a fotbalovou tematikou. Užijte si hned několik aktivit najednou. Budete se zábavně učit písmenka navlékáním na provázek, střílením míčů do branky či sestavováním jmen na záložky.

Navlékejte podle abecedy korálky, listy nebo draka na provázek (témata vlastních jmen, měst, zvířat, školy a pocitů). Dále umisťujte do branky písmenka v podobě fotbalových míčů podle abecedy či tvořte jména. Nakonec si vyrobte záložku se svým jménem pomocí lepení korálků či draka.

Vystřihujte, kreslete, sestavujte, lepte, provlékejte, vyrábějte, procvičujte a to vše hravě.

A my vám přejeme krásnou zábavu.

Obsahuje autorské obrázky.

Projekt S Rozárkou

Další produkty od autora S Rozárkou

660508
Český jazyk - gramatika
2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Kartičky - řazení podle abecedy S Rozárkou Procvičte si abecedu zábavnou formou pomocí kartiček s Rozárkou. Na celkem16
35.00 Kč
613513
Matematika
1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Číslice do ruky S Rozárkou – pomocníček na lavici Stránky si vytiskněte na A4. Kartičky nastříhejte a zalaminujte
60.00 Kč
734944
Český jazyk - čtení
2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Příběhy s otevřeným koncem s Rozárkou – adventní příběhy Chcete se s dětmi naladit na předvánoční atmosféru? Sáhněte po
30.00 Kč
614792
Matematika
2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Hoď, zapiš, sečti, vybarvi (0004) Hravé procvičování sčítání do 18. Házej kostkami a zapiš si čísla do políček. Podle
40.00 Kč
Hrátky s Abecedou S Rozárkou Hrátky s Abecedou S Rozárkou
Hrátky s AbecedouRozárka dostala nápad ukázat dětem svoji oblíbenou hru navlékání korálků a spojila ji s abecedou.Kompletní balíček hrátky s abecedou s korálkovou, podzimní a fotbalovou tematikou. Užijte si hned několik aktivit najednou. Budete se zábavně učit písmenka navlékáním na provázek, střílením míčů do branky či sestavováním jmen na záložky.Navlékejte podle abecedy korálky, listy nebo draka na provázek (témata vlastních jmen, měst, zvířat, školy a pocitů). Dále umisťujte do branky písmenka v podobě fotbalových míčů podle abecedy či tvořte jména. Nakonec si vyrobte záložku se svým jménem pomocí lepení korálků či draka.Vystřihujte, kreslete, sestavujte, lepte, provlékejte, vyrábějte, procvičujte a to vše hravě.A my vám přejeme krásnou zábavu.Obsahuje autorské obrázky.Projekt S Rozárkou
UUCZ-648189
Český jazyk>Český jazyk - gramatika>Pracovní listy>1.>2.>3.>🪁 Drakiáda>🍂 Podzim>🏅 Sport
30.00