Já mám, kdo má - b/d

Počet stran:
4
Velikost: 1.86 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající ŽVAPA ÚČA
Nahráno:
Naposledy upraveno:
28. 2. 2024
Sdílet:

Vhodné na procvičování slov s písmeny “b” a “d”. Aby se dětem tato písmenka při čtení nepletla.

Vytiskněte kartičky, vystřihněte, zamíchejte a rozdejte alespoň jednu každému žákovi. Kdo má první kartu, vstane a zahájí hru: Já mám boudu, kdo má dům?. Pak ten, kdo má odpověď, vstane a přečte svou kartu. Pokračujete dál, dokud všichni nepřečtou svoji kartu.

Další produkty od autora ŽVAPA ÚČA

489234
Český jazyk
2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Kolíčkování
36 kartiček vhodných na procvičování měkkých a tvrdých souhlásek - trénink slabik di/dy, ti/ty, ni/ny. 1. kolíčkovaná
27.00 Kč
570749
Český jazyk
2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Děti hledají slovo s včelkou, které přiřadí ke správnému včelímu úlu se slovním druhem. Najdete zde: 60 včel s
36.00 Kč
626582
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Diplomy, Pochvaly, Medaile
Jestli nevíte, jak dětem zpříjemnit první školní den v září, můžete jim nachystat tyto vstupenky do nového ročníku
25.00 Kč
597307
Český jazyk
1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
V zápisníčku si děti zrekapitulují svůj školní rok a popřemýšlí i nad budoucím rokem. Budou zde zapisovat, ale i malovat
28.00 Kč
Já mám, kdo má - b/d Já mám, kdo má - b/d
Vhodné na procvičování slov s písmeny “b” a “d”. Aby se dětem tato písmenka při čtení nepletla. Vytiskněte kartičky, vystřihněte, zamíchejte a rozdejte alespoň jednu každému žákovi. Kdo má první kartu, vstane a zahájí hru: Já mám boudu, kdo má dům?. Pak ten, kdo má odpověď, vstane a přečte svou kartu. Pokračujete dál, dokud všichni nepřečtou svoji kartu.
UUCZ-488456
Český jazyk>Český jazyk - čtení>Já mám, kdo má>1.>2.>ZŠ – 1. STUPEŇ>📖 Čtenářská gramotnost 1. stupeň
27.00