Já mám, kdo má - hračky

Počet stran:
10
Velikost: 48.83 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Renata Piontková
Nahráno:
Naposledy upraveno:
20. 4. 2024
Sdílet:

Já mám, kdo má ... tentokrát na téma: HRAČKY A VĚCI ZE TŘÍDY

Oblíbená hra především u předškoláků, která rozvíjí slovní zásobu a podporuje děti v řečovém projevu ve skupině. Obsahuje 24 herních karet.

Další produkty od autora Renata Piontková

568425
Český jazyk
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3.
Didaktické hry
Co vše se dá procvičit prostřednictvím jedné činnosti? Předložky, orientace v prostoru, zraková diferenciace, africká
59.00 Kč
636918
Český jazyk
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Kimova hra na téma JARO skvěle potnéruje nejen zrakovou paměť dětí. Pomocí této jednoduché a časově nenáročné hře můžete
39.00 Kč
649395
Přírodověda
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Výukový materiál ZVÍŘECÍ STOPY si oblíbíte Vy i děti. Nabízí mnoho možností, jak s materiálem pracovat a procvičovat tak
49.00 Kč
635531
Prvouka
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Výukový materiál GIRLANDA - PODZIM slouží především jako výzdoba třídy nebo jako demonstrační obrázky. Najdete zde 6
35.00 Kč
Já mám, kdo má - hračky Já mám, kdo má - hračky
Já mám, kdo má ... tentokrát na téma: HRAČKY A VĚCI ZE TŘÍDY Oblíbená hra především u předškoláků, která rozvíjí slovní zásobu a podporuje děti v řečovém projevu ve skupině. Obsahuje 24 herních karet.
UUCZ-554260
Český jazyk>Nezařazené k předmětu>Já mám, kdo má>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>🎨 Barvy>👭Den dětí>🛌 Denní režim
39.00