Ježíškovská pátračka

Ročník:
Počet stran:
17
Velikost: 18.3 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
25. 11. 2022
Cena:
69 Kč vč. DPH
Sdílet:

Listy vytiskneme a zalaminujeme - tentokrát by to opravdu lépe vyniklo v barevném tisku :).

Žáci mohou pracovat samostatně, ve dvojicích, ve trojicích, ... podle Vašich potřeb - jak to chcete zvládnout časově atd.

Podle toho, jak budou děti pracovat, vytiskneme (stačí černobíle) daný počet záznamových archů.

Žákům můžete přečíst úvodní list nebo si motivaci trochu okořenit hereckým výkonem :).

Poté děti postupují po stanovištích, na kterých procvičují stavbu slova, násobení, dělení, programování - pohyb ve čtvercové síti podle programu, synonyma, antonyma, vyjmenovaná slova po Z, slovní druhy, slovní úlohy, čtení s porozuměním, logické úlohy, znalost kalendáře a abecedu.

Jako tajenka vyjde, že Ježíšek je "VE TVÉM SRDCI" - tuto myšlenku lze rozvést - využít k diskuzi na kruhu, nebo slohovému cvičení viz. přiložené pracovní listy. Vhodná témata k rozvinutí - pravá myšlenka Vánoc, jak moc jsou důležité dárky, jaké dárky potěší nejvíce, jaké emoce jsou cítit ve vzduchu o Vánocích, konání dobrých skutků celoročně, rodina, atd.

Užijte si naši Ježíškovskou pátračku v adventním čase :).

Další produkty od autora Kateřina Opluštilová

213860
Český jazyk
2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Řetězovka je aktivita vhodná k zařazení do jakékoli části vyučovací hodiny. JAK NA TO? Listy vytiskneme a zalaminujeme
39.00 Kč
218109
Český jazyk
2., 3., 4., 5.
Didaktické hry
Řetězovka obsahuje 28 karet, které na sebe svými úkoly navazují. Balení obsahuje i 8 prázdných karet k Vašemu využití
49.00 Kč
215029
Český jazyk
3., 4., 5.
Já mám, kdo má
Listy vytiskněte, zalaminujte pro delší výdrž a můžete hrát. Hra "Já mám, kdo má" k procvičení kořene slova a slov
45.00 Kč
213638
Český jazyk
3.
Lapbook
Materiál je vhodný k vyvozovací úvodní hodině na VS po Z. Obsahuje originální text o Machovi a Šebestové (vhodné i pro 3
49.00 Kč
Ježíškovská pátračka Ježíškovská pátračka
Listy vytiskneme a zalaminujeme - tentokrát by to opravdu lépe vyniklo v barevném tisku :). Žáci mohou pracovat samostatně, ve dvojicích, ve trojicích, ... podle Vašich potřeb - jak to chcete zvládnout časově atd. Podle toho, jak budou děti pracovat, vytiskneme (stačí černobíle) daný počet záznamových archů. Žákům můžete přečíst úvodní list nebo si motivaci trochu okořenit hereckým výkonem :). Poté děti postupují po stanovištích, na kterých procvičují stavbu slova, násobení, dělení, programování - pohyb ve čtvercové síti podle programu, synonyma, antonyma, vyjmenovaná slova po Z, slovní druhy, slovní úlohy, čtení s porozuměním, logické úlohy, znalost kalendáře a abecedu. Jako tajenka vyjde, že Ježíšek je "VE TVÉM SRDCI" - tuto myšlenku lze rozvést - využít k diskuzi na kruhu, nebo slohovému cvičení viz. přiložené pracovní listy. Vhodná témata k rozvinutí - pravá myšlenka Vánoc, jak moc jsou důležité dárky, jaké dárky potěší nejvíce, jaké emoce jsou cítit ve vzduchu o Vánocích, konání dobrých skutků celoročně, rodina, atd. Užijte si naši Ježíškovskou pátračku v adventním čase :).
UUCZ-218899
Český jazyk>Matematika>Prvouka>Didaktické hry>Venkovní stezky, aktivity>3.>4.>>Tři králové>Vánoce
69.00