KNIHA - HRAVÁ ABECEDA

Téma:
Počet stran:
49
Velikost: 84.23 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 8. 2023
Cena:
150 Kč vč. DPH
Sdílet:

KNIHA - HRAVÁ ABECEDA - práce se suchými zipy a fixkou

Materiál obsahuje:

návod+fotonávod, kniha s abecedou ve dvou formátech (A5 + A4)

- 23 stran s písmenky ABECEDY, vždy jedna strana zaměřena na jedno písmenko ve formátu A4 + 8 stran obrázků k vystřižení a doplňování do knihy na suché zipy.

- 12 stran s písmenky ABECEDY, vždy jedna strana zaměřena na jedno písmenko ve formátu A5 + 4 strany obrázků k vystřižení a doplňování do knihy na suché zipy.

Zhotovení:

Pracovní listy stačí zalaminovat, obrázky k doplnění vystřihnout a zalaminovat, nalepit suché zipy (samolepící kolečka suché zipy, 10-15 mm) a hurá do hraní =)

Možnosti použití:

1.Práce s FIXOU – spojit tečky písmenka

         - napsat písmenko do vytečkovaného prostoru tak, aniž by se dítě dotklo teček,          

         - psaní velkých a malých psacích písmenek,

         - hledání a kroužkování daných písmenek, 

         - obtáhnout obrázek začínající na dané písmenko podle teček

2.   Práce se SUCHÝMI ZIPY – najít a nalepit dané písmenko (nápověda – písmenko má vždy stejnou barvu, jako políčka v daném pracovním listu),

         - najít a nalepit velký obrázek začínající na dané písmenko, který je na podkladním listě vytečkovaný

         - najít a nalepit dva čtverečky s obrázky začínající na dané písmenko

3.   Doplňující práce – dále je možné využít písmenka jako samostatnou činnost k tvorbě slov

Dítěti je možné knihu předložit buď v domácím prostředí, pro zvětšení slovní zásoby a také aby dostalo písmenka abecedy do podvědomí. Ve školním prostředí je možné si připravit vždy jen jeden pracovní list do hodiny na základě probíraného písmenka.

Další produkty od autora MIŠILOVE hand made - Miroslava Mazáčová

339393
Přírodověda
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Kolíčkování
Jedná se o sadu hraní s kolíčky na téma Zvířátka. Sada obsahuje: - kolíčkování stínů - kolíčkování prvních písmen -
30.00 Kč
339355
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci
Přípravy hodiny/lekce
Týdenní plán je skvělou pomůckou jak dítě připravit na to, co ho čeká v průběhu týdne. Plány na jednotlivé dny můžete
70.00 Kč
343839
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ
Skládačky
Pracovní listy se suchými zipy - ZVÍŘÁTKA ! TYTO LISTY JSOU TAKÉ SOUČÁSTÍ CELÉ KOMPLETNÍ KNIHY, KTEROU MÁM V NABÍDCE ZDE
35.00 Kč
345503
Nezařazené k předmětu
Miminka, Batole (1 - 3 roky), MŠ
Skládačky
Pracovní listy se suchými zipy - EMOCE A TVARY ! TYTO LISTY JSOU TAKÉ SOUČÁSTÍ CELÉ KOMPLETNÍ KNIHY, KTEROU MÁM V
25.00 Kč
KNIHA - HRAVÁ ABECEDA KNIHA - HRAVÁ ABECEDA
KNIHA - HRAVÁ ABECEDA - práce se suchými zipy a fixkou Materiál obsahuje: návod+fotonávod, kniha s abecedou ve dvou formátech (A5 + A4) - 23 stran s písmenky ABECEDY, vždy jedna strana zaměřena na jedno písmenko ve formátu A4 + 8 stran obrázků k vystřižení a doplňování do knihy na suché zipy. - 12 stran s písmenky ABECEDY, vždy jedna strana zaměřena na jedno písmenko ve formátu A5 + 4 strany obrázků k vystřižení a doplňování do knihy na suché zipy. Zhotovení: Pracovní listy stačí zalaminovat, obrázky k doplnění vystřihnout a zalaminovat, nalepit suché zipy (samolepící kolečka suché zipy, 10-15 mm) a hurá do hraní =) Možnosti použití:
1.Práce s FIXOU – spojit tečky písmenka
         - napsat písmenko do vytečkovaného prostoru tak, aniž by se dítě dotklo teček,                    - psaní velkých a malých psacích písmenek,          - hledání a kroužkování daných písmenek,           - obtáhnout obrázek začínající na dané písmenko podle teček 2.   Práce se SUCHÝMI ZIPY – najít a nalepit dané písmenko (nápověda – písmenko má vždy stejnou barvu, jako políčka v daném pracovním listu),          - najít a nalepit velký obrázek začínající na dané písmenko, který je na podkladním listě vytečkovaný          - najít a nalepit dva čtverečky s obrázky začínající na dané písmenko 3.   Doplňující práce – dále je možné využít písmenka jako samostatnou činnost k tvorbě slov Dítěti je možné knihu předložit buď v domácím prostředí, pro zvětšení slovní zásoby a také aby dostalo písmenka abecedy do podvědomí. Ve školním prostředí je možné si připravit vždy jen jeden pracovní list do hodiny na základě probíraného písmenka.
UUCZ-345502
Český jazyk>Český jazyk - čtení>Český jazyk - psaní>Didaktické hry>Skládačky>Lapbook>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>2.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Abeceda
150.00