LEGENDA O SVATÉM VALENTÝNOVI

Ročník:
Téma:
Velikost: 1.67 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
30. 12. 2023
Sdílet:

Svátek svatého Valentýna, někým milovaný a někým opomíjený. Ač už jej slavíte anebo ne, legenda o tomto statečném knězi je moc pěkným tématem ke krátké čtenářské lekci s kritickým myšlením. Lekce je vhodná pro žáky od 2. do 4. třídy.

Výuková brožura obsahuje metodiku E-U-R, v evokaci žáci vyluští téma hodiny a metodou V-CH-D zjistí své prekoncepty o tématu. Ve střední části uvědomění obsahuje text ke čtení s porozuměním a v reflektivní části pětiletek. Vše ve formě černobílých pracovních listů. (text o sv. Valentýnovi je barevný). Navíc obsahuje omalovánky.

Jedná se o výukový materiál vytvořený v souladu s RVP v oblasti český jazyk a literatura - porozumí písemným nebo mluveným pokynům přiměřené složitosti, rozlišuje podstatné a okrajové informace v textu vhodném pro daný věk, podstatné informace zaznamenává.

Další produkty od autora Žaneta Radimecká (Hrubešová)

415532
Grafomotorika
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
A jak ho využiješ ty? :-)
0.00 Kč
5650
Český jazyk
1., 2.
Didaktické hry
Pomoz třem čarodějkám uvařit kouzelné lektvary. Roztřiď jednoslabičná, dvojslabičná a trojslabičná slova do správných
35.00 Kč
143545
Český jazyk
MŠ, 1.
Didaktické hry
Výuková brožura obsahuje 16 stran různorodých aktivit pro menší děti (od MŠ po 1. třídu), některé aktivity i pro
39.00 Kč
89545
Český jazyk
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., 6., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Stáhněte si zdarma vánoční list 🎄♥️🎄
0.00 Kč
LEGENDA O SVATÉM VALENTÝNOVI LEGENDA O SVATÉM VALENTÝNOVI
Svátek svatého Valentýna, někým milovaný a někým opomíjený. Ač už jej slavíte anebo ne, legenda o tomto statečném knězi je moc pěkným tématem ke krátké čtenářské lekci s kritickým myšlením. Lekce je vhodná pro žáky od 2. do 4. třídy.Výuková brožura obsahuje metodiku E-U-R, v evokaci žáci vyluští téma hodiny a metodou V-CH-D zjistí své prekoncepty o tématu. Ve střední části uvědomění obsahuje text ke čtení s porozuměním a v reflektivní části pětiletek. Vše ve formě černobílých pracovních listů. (text o sv. Valentýnovi je barevný). Navíc obsahuje omalovánky.Jedná se o výukový materiál vytvořený v souladu s RVP v oblasti český jazyk a literatura - porozumí písemným nebo mluveným pokynům přiměřené složitosti, rozlišuje podstatné a okrajové informace v textu vhodném pro daný věk, podstatné informace zaznamenává.
UUCZ-19026
Český jazyk>Český jazyk - čtení>Prvouka>Přípravy hodiny/lekce>2.>3.>4.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Valentýn
25.00