MALÝ OBJEVITEL - PALEONTOLOG/DINOSAUŘI

Počet stran:
30
Velikost: 10.02 MB
Typ souboru: PDF
Nahráno:
Naposledy upraveno:
5. 8. 2022
Sdílet:

SADA MALÝ OBJEVITEL - PALEONTOLOG/DINOSAUŘI 

je sada vytvořená pro děti, které rády zkoumají svět kolem sebe, pídí se po informacích, rády něco zkouší a vytváří si svůj svět fantazie spojený s poznáním.  A také pro všechny milovníky dinosaurů.

Sada slouží pro procvičení dovedností hravou formou či jako pomůcky pro dětskou hru na paleontologa (Kosti z dinosaura se dají zahrabat do písku a poté kostru složit na předlohu nebo bez ní). Zahrnuje v sobě hravé procvičení abecedy a přiřazování velkých písmen k malým, procvičení matematických základů, ale i sčítání a odčítání, rozklad čísla nebo i pro menší děti jednoduché počítání do 10. Sada rozvíjí v dítěti vnímavost k detailu,  touhu po znalostech o dinosaurech a předmětech z dávných dob. 

obsahuje 17 aktivit na procvičení počítání do 10, abecedy, slabik, vnímání stínů a detailů doplněná o pár zábavných úkolů se zimními sporty.

Některé aktivity jsou vhodné i pro mladší děti např. stíny a barvy, co patří nebo nepatří do zimy, skládanky zimních sportů. Těžší aktivity pro ně můžete schovat na příští rok

 Podrobný obsah sady:

Seznam aktivit

1) 18 třísložkových karet (jedna část s obrázkem a děleným textem se rozstřihne a slouží k přiřazování)

2) 9 karet kolíčkování stínů

3) 9 karet kolíčkování počítání do 10

4) 1 plakát Dinosauři

5) Stopy A-Z přiřazování velkého a malého písmene

6) Počítání vajec – rozklad číslovky a vyjádření počtu dáním vajec do hnízda (dinosauří hnízdo)

7) Počítání s číslovkami (lze vytitisknout 2x a mít více číslovek na více příkladů)

8) 2 dinosauří kostry (Triceratops a Tyranosaurus) s černobílým podkladem na přikládání podle stínů (lze použít misku s kinetickým nebo obyčejným pískem a kosti zahrabat) Nebo lze nechat dítě skládat i bez podkladu, kostry jsou barevně mírně odlišené.

9) kolíčkový diagram (masožravec nebo býložravec) s kontrolní kartou a malými obrázky k nalepení na kolíčky (lze použít samolepící suché zipy a kolíčky použít pro další aktivitu a jen vyměnit obrázky (v naší nabídce máme více typů)

10) Karty Masožravec a Býložravec pro přiřazování karet dinosaurů (lze použít část třísložkových karet)

11) Karta dinosaurů (pro označení názvu, přiřazení obrázku, určení potravy, výskytu, psaní poznámek, váha, míra a zařazení v jakém období žil (lze libovolně nechat dítě zjišťovat informace i v literatuře a dělat si své karty se zápisy) Na zalaminovanou kartu lze psát opakovaně a dolepovací předměty je vhodné přichytit samolepícím suchým zipem.

12) 12 karet s informacemi o některých známých dinosaurech

13) životní cyklus dinosaura

14) 5 karet na grafomotoriku Názvy dinosaurů – na zalaminovaný povrch lze opakovaně psát mazatelnou fixou

 

30 stran A4

Další produkty od autora VERDAEL (Veronika Štěrbová)

2832
Český jazyk
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Hra pro více hráčů, ideální pro skupinku, obsahuje 28 karet zaměřených na abecedu a počáteční písmena ve slově, která se
30.00 Kč
2839
Český jazyk
MŠ, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Pexeso procvičující první hlásku ve slově a řazení obrázků do ročních období, pravidla upravená (obohacená) na
30.00 Kč
116073
Přírodověda
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Ostatní
Sada 36 demonstračních karet do přírody. Kartičky se dají zavěsit na knihařský kroužek a vzít s sebou na procházku do
55.00 Kč
51579
Český jazyk
MŠ - předškoláci, 1., 2.
Pracovní listy
Sada pro děti 5-7 let BÍLÁ ZIMA Sada slouží pro procvičení dovedností hravou formou. Procvičení abecedy, uvědomování si
107.00 Kč
MALÝ OBJEVITEL - PALEONTOLOG/DINOSAUŘI MALÝ OBJEVITEL - PALEONTOLOG/DINOSAUŘI
SADA MALÝ OBJEVITEL - PALEONTOLOG/DINOSAUŘI  je sada vytvořená pro děti, které rády zkoumají svět kolem sebe, pídí se po informacích, rády něco zkouší a vytváří si svůj svět fantazie spojený s poznáním.  A také pro všechny milovníky dinosaurů. Sada slouží pro procvičení dovedností hravou formou či jako pomůcky pro dětskou hru na paleontologa (Kosti z dinosaura se dají zahrabat do písku a poté kostru složit na předlohu nebo bez ní). Zahrnuje v sobě hravé procvičení abecedy a přiřazování velkých písmen k malým, procvičení matematických základů, ale i sčítání a odčítání, rozklad čísla nebo i pro menší děti jednoduché počítání do 10. Sada rozvíjí v dítěti vnímavost k detailu,  touhu po znalostech o dinosaurech a předmětech z dávných dob.  obsahuje 17 aktivit na procvičení počítání do 10, abecedy, slabik, vnímání stínů a detailů doplněná o pár zábavných úkolů se zimními sporty. Některé aktivity jsou vhodné i pro mladší děti např. stíny a barvy, co patří nebo nepatří do zimy, skládanky zimních sportů. Těžší aktivity pro ně můžete schovat na příští rok  Podrobný obsah sady: Seznam aktivit 1) 18 třísložkových karet (jedna část s obrázkem a děleným textem se rozstřihne a slouží k přiřazování) 2) 9 karet kolíčkování stínů 3) 9 karet kolíčkování počítání do 10 4) 1 plakát Dinosauři 5) Stopy A-Z přiřazování velkého a malého písmene 6) Počítání vajec – rozklad číslovky a vyjádření počtu dáním vajec do hnízda (dinosauří hnízdo) 7) Počítání s číslovkami (lze vytitisknout 2x a mít více číslovek na více příkladů) 8) 2 dinosauří kostry (Triceratops a Tyranosaurus) s černobílým podkladem na přikládání podle stínů (lze použít misku s kinetickým nebo obyčejným pískem a kosti zahrabat) Nebo lze nechat dítě skládat i bez podkladu, kostry jsou barevně mírně odlišené. 9) kolíčkový diagram (masožravec nebo býložravec) s kontrolní kartou a malými obrázky k nalepení na kolíčky (lze použít samolepící suché zipy a kolíčky použít pro další aktivitu a jen vyměnit obrázky (v naší nabídce máme více typů) 10) Karty Masožravec a Býložravec pro přiřazování karet dinosaurů (lze použít část třísložkových karet) 11) Karta dinosaurů (pro označení názvu, přiřazení obrázku, určení potravy, výskytu, psaní poznámek, váha, míra a zařazení v jakém období žil (lze libovolně nechat dítě zjišťovat informace i v literatuře a dělat si své karty se zápisy) Na zalaminovanou kartu lze psát opakovaně a dolepovací předměty je vhodné přichytit samolepícím suchým zipem. 12) 12 karet s informacemi o některých známých dinosaurech 13) životní cyklus dinosaura 14) 5 karet na grafomotoriku Názvy dinosaurů – na zalaminovaný povrch lze opakovaně psát mazatelnou fixou   30 stran A4
UUCZ-14484
Český jazyk>Matematika>Přírodověda>Kolíčkování>Pracovní listy>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Dinosauři, Pravěk>Živočichové
120.00