Najdi stejný obrázek - ABECEDA

Předmět:
Kategorie:
Téma:
Počet stran:
6
Velikost: 606.15 KB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 2. 2024
Sdílet:

Oblíbená postřehová hra pro děti. Hledá se vždy 1 stejné písmeno na 2 kartách.

Tato hra je zaměřena na rozvoj pozornosti, vizuálního vnímání a schopnosti porovnávat. Hlavním cílem je identifikovat a najít vždy dvě shodné písmena mezi dvěma kartami.

Rozvoj pozornosti: Hráči se musí soustředit na hledání shod mezi dvěma kartami. Tím se posiluje jejich schopnost udržovat pozornost a koncentraci.

Vizuální vnímání a schopnost porovnávat: Hráči musí pečlivě prozkoumat šest písmen na každé kartě a identifikovat právě jedno shodné s druhou kartou. Hra rozvíjí schopnost porovnávat vizuální podněty a rychle rozeznávat podobné prvky mezi dvěma kartami.

Rychlost a reflexy: Cílem hry je najít shodné karty co nejrychleji. To posiluje rychlost reakcí a vizuální rozeznávací schopnosti.

Podpora spolupráce a komunikace: Pokud hra probíhá ve skupině podporuje spolupráci a sociální interakci.

Sada obsahuje 31 hracích karet + jednu úvodní.

Hra má 2 různé varianty, jak ji hrát:

  1. Kdo získá víc karet: Každý dostane jednu kartu a zbytek kartiček se dá na stůl. Hledáte stejný obrázek na své kartě a na té na stole. Pokud jej najdete, berete si kartu k sobě do ruky a pokračujete ve hře. Kdo získá víc karet, vyhrává!
  2. Zbav se všech karet: Jedna karta je na stole. Ostatní karty se rozdělí mezi hráče. Hledáte shodný obrázek mezi svou kartou a tou na stole. Jakmile jej najdete, položíte ji na kartu na stole a pokračujete dál. Kdo se první zbaví všech karet, vyhrává!

Další produkty od autora SKAVERKA (Zdenka Verešová)

66821
Dopravní výchova
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Didaktické hry
Děti se učí poznávat a pojmenovávat dopravní prostředky. Sada obsahuje 24ručně malovaných obrázků. Text na kartě pod
27.00 Kč
63474
Prvouka
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., Speciální pedagogika
Didaktické hry
Víte jakou stopu má žába, liška nebo ježek? Jednoduchá aktivita s našimi originálními obrázky. Děti připevňují k
25.00 Kč
12015
Český jazyk
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
S touto výukovou pomůckou se děti učí jednotlivá písmena a abecedu. Na podkladu jsou zobrazeny obrysy písmen postupně
35.00 Kč
42371
Dopravní výchova
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Pracovní listy
Soubor obsahuje po zhotovení celkem 9 stran. Děti přiřazují k obrázkům na podkladu dílky, které k nim logicky náleží. V
50.00 Kč
Najdi stejný obrázek - ABECEDA Najdi stejný obrázek - ABECEDA
Oblíbená postřehová hra pro děti. Hledá se vždy 1 stejné písmeno na 2 kartách. Tato hra je zaměřena na rozvoj pozornosti, vizuálního vnímání a schopnosti porovnávat. Hlavním cílem je identifikovat a najít vždy dvě shodné písmena mezi dvěma kartami. Rozvoj pozornosti: Hráči se musí soustředit na hledání shod mezi dvěma kartami. Tím se posiluje jejich schopnost udržovat pozornost a koncentraci. Vizuální vnímání a schopnost porovnávat: Hráči musí pečlivě prozkoumat šest písmen na každé kartě a identifikovat právě jedno shodné s druhou kartou. Hra rozvíjí schopnost porovnávat vizuální podněty a rychle rozeznávat podobné prvky mezi dvěma kartami. Rychlost a reflexy: Cílem hry je najít shodné karty co nejrychleji. To posiluje rychlost reakcí a vizuální rozeznávací schopnosti. Podpora spolupráce a komunikace: Pokud hra probíhá ve skupině podporuje spolupráci a sociální interakci. Sada obsahuje 31 hracích karet + jednu úvodní. Hra má 2 různé varianty, jak ji hrát: Kdo získá víc karet: Každý dostane jednu kartu a zbytek kartiček se dá na stůl. Hledáte stejný obrázek na své kartě a na té na stole. Pokud jej najdete, berete si kartu k sobě do ruky a pokračujete ve hře. Kdo získá víc karet, vyhrává! Zbav se všech karet: Jedna karta je na stole. Ostatní karty se rozdělí mezi hráče. Hledáte shodný obrázek mezi svou kartou a tou na stole. Jakmile jej najdete, položíte ji na kartu na stole a pokračujete dál. Kdo se první zbaví všech karet, vyhrává!
UUCZ-509099
Český jazyk>Postřehovky>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>Abeceda
39.00