Pirátská výzdoba

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
66
Velikost: 58.44 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
5. 7. 2024
Sdílet:

Vydejte se na dobrodružství s kompletní pirátskou výzdobou do třídy! Tento balíček obsahuje vše, co je třeba k vytvoření dobrodružného prostředí pro malé žáky. V sadě najdete pestrobarevnou abecedu a číslice na zeď, které dětem zpříjemní učení. Nechybí ani rozvrh hodin s pirátskou tématikou, který jim pomůže udržet si přehled o školních povinnostech. Pro osobní přístup jsou zde také jmenovky, díky kterým bude každé dítě cítit, že do pirátské posádky opravdu patří. Součástí jsou také rámečky pro třídní pravidla, které si s piráty vytvoříte.

Tento produkt je ideální pro první ročníky. Je navržen tak, aby nejen oživil třídu, ale také stimuloval dětskou představivost a motivoval je k učení.

S touto pirátskou výzdobou se třída promění v dobrodružnou loď plnou vzrušení a zábavy. Udělejte ze školního roku nezapomenutelný zážitek a dejte dětem důvod těšit se na každý den ve škole!

 

Soubor obsahuje:

  • abecedu
  • číslice do 10
  • velký rozvrh hodin na zeď
  • rozvrh hodin pro děti
  • jmenovky
  • rámečky na třídní pravidla

 

Pirátskou abecedu a pirátské číslice je možno zakoupit i zvlášť na mém profilu.

Další produkty od autora Monika Kenerešová

467175
Český jazyk
4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Přehledové tabulky a aktivity sloužící k osvojování spisovné podoby českého jazyka a správných gramatických tvarů
38.00 Kč
602254
Matematika
1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Vesmírné číslice na zeď do třídy – cesta do světa matematiky a fantazie. Tento set číslic vnese do každé třídy atmosféru
25.00 Kč
458873
Český jazyk - čtení
MŠ, Školní družina, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Pracovní listy s tříkrálovou tématikou obsahující množství úkolů. Soubor obsahuje: ~ tříkrálový příběh ~ 20 úkolů ~
35.00 Kč
600660
Český jazyk - gramatika
3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Přehled učiva
Kompletní soubor vyjmenovaných slov sloužící k výzdobě třídy. Přehled vyjmenovaných slov na zdi ve třídě slouží jako
34.00 Kč
Pirátská výzdoba Pirátská výzdoba
Vydejte se na dobrodružství s kompletní pirátskou výzdobou do třídy! Tento balíček obsahuje vše, co je třeba k vytvoření dobrodružného prostředí pro malé žáky. V sadě najdete pestrobarevnou abecedu a číslice na zeď, které dětem zpříjemní učení. Nechybí ani rozvrh hodin s pirátskou tématikou, který jim pomůže udržet si přehled o školních povinnostech. Pro osobní přístup jsou zde také jmenovky, díky kterým bude každé dítě cítit, že do pirátské posádky opravdu patří. Součástí jsou také rámečky pro třídní pravidla, které si s piráty vytvoříte.Tento produkt je ideální pro první ročníky. Je navržen tak, aby nejen oživil třídu, ale také stimuloval dětskou představivost a motivoval je k učení.S touto pirátskou výzdobou se třída promění v dobrodružnou loď plnou vzrušení a zábavy. Udělejte ze školního roku nezapomenutelný zážitek a dejte dětem důvod těšit se na každý den ve škole! Soubor obsahuje:abecedučíslice do 10velký rozvrh hodin na zeďrozvrh hodin pro dětijmenovkyrámečky na třídní pravidla Pirátskou abecedu a pirátské číslice je možno zakoupit i zvlášť na mém profilu.
UUCZ-601890
Český jazyk>Matematika>Nezařazené k předmětu>Výzdoba třídy>1.>2.>3.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Piráti, námořníci, moře
49.00