Podzimní abeceda

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
25
Velikost: 4 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 9. 2024
Sdílet:

Materiál je určen k procvičení řazení slov dle abecedy pro žáky 2. – 3. ročníku s podzimní či halloweenskou tematikou.

Co soubor obsahuje?

  • kartičky, na kterých najdete celkem 120 slov k seřazení dle abecedy v barevné nebo černobílé variantě.

Jak s materiálem pracovat?

a)Samostatná práce pro „rychlíky“ -  žák v tabulce mazací fixou seřadí slova dle abecedy. Svou práci si zkontroluje prostřednictvím samokontrolky.

b)Samostatná práce pro „rychlíky“ – žák řadí slova do sešitu. Následně si práci zkontroluje prostřednictvím samokontrolky.

c)Skupinová práce – žáky rozdělíme na menší skupinky max. 4 žáci. Na každou stranu třídy dáme jednu kartičku. Jeden z žáků přečte slovo a přetlumočí ho ostatním. Ti si jej zapíší do sešitu. Postupně se všichni prostřídají. Nakonec všechna slova seřadí dle abecedy. Práci si zkontrolují buď samostatně nebo ji necháme ověřit ostatními skupinami.

Další produkty od autora Mgr. Julie Kadlecová

420627
Český jazyk
1.
Didaktické hry
Materiál je určen k procvičení prvního čtení s porozuměním, pozornosti a paměti pro žáky 1. ročníku. Soubor obsahuje dvě
40.00 Kč
219125
Matematika
1., 2.
Pexeso
Andělské pexeso obsahuje tři různá pexesa, která slouží k procvičení sčítání, odčítání a sčítání/odčítání do 20
35.00 Kč
316950
Český jazyk
2., Speciální pedagogika
Didaktické hry
K dispozici jsou dvě různé běhací hry na procvičení učiva geometrie ve 2. ročníku. Materiál je určen k procvičení učiva
40.00 Kč
312788
Matematika - geometrie
2., 3., Speciální pedagogika
Didaktické hry
K dispozici jsou dvě různé běhací hry na procvičení učiva geometrie ve 2. ročníku. Materiál je určen k procvičení učiva
40.00 Kč
Podzimní abeceda Podzimní abeceda
Materiál je určen k procvičení řazení slov dle abecedy pro žáky 2. – 3. ročníku s podzimní či halloweenskou tematikou.Co soubor obsahuje?kartičky, na kterých najdete celkem 120 slov k seřazení dle abecedy v barevné nebo černobílé variantě.Jak s materiálem pracovat?a)Samostatná práce pro „rychlíky“ -  žák v tabulce mazací fixou seřadí slova dle abecedy. Svou práci si zkontroluje prostřednictvím samokontrolky.b)Samostatná práce pro „rychlíky“ – žák řadí slova do sešitu. Následně si práci zkontroluje prostřednictvím samokontrolky.c)Skupinová práce – žáky rozdělíme na menší skupinky max. 4 žáci. Na každou stranu třídy dáme jednu kartičku. Jeden z žáků přečte slovo a přetlumočí ho ostatním. Ti si jej zapíší do sešitu. Postupně se všichni prostřídají. Nakonec všechna slova seřadí dle abecedy. Práci si zkontrolují buď samostatně nebo ji necháme ověřit ostatními skupinami.
UUCZ-651727
Český jazyk>Český jazyk - gramatika>Didaktické hry>2.>3.>🔤 Abeceda>🍂 Podzim
40.00