Probouzení jara - multifunkční bojovka pro nejmenší

Počet stran:
22
Velikost: 5.24 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
21. 3. 2022
Cena:
99 Kč vč. DPH
Sdílet:

Multifunkční bojovka pro nejmenší plná krásných obrázků, autorských básniček, postřehu, hledání, pohybu... Nejlépe vynikne venku, ale nic nebrání zahrát si i doma. Kromě tištěných materiálů už budete potřebovat jen tužku/pastelky a malou dobrotu na konec :-)

  • věk cca 2 - 7 let

  • prostředí venku i doma

  • počet hráčů 1 - 15

  • 3 různé herní principy + omalovánky

  • Sluníčko v úvodním dopisu zve své malé přátele na pomoc s probouzením přírody po zimě. Úkolem dětí je najít/cestou potkat 14 jarních atributů, pomocí básničky je přivítat do jara a postupně je vyhledat a vybarvit na velkém obrázku, který obdrží společně s úvodním dopisem. Bojovka je završena písničkou a nalezením malé dobroty či dárku - poděkování od sluníčka. Hrát můžete jak s jedním dítětem, tak se skupinkou sourozenců či třídou školky... A protože mám ráda, když jsou věci opakovaně použitelné, s materiály této bojovky si můžete zahrát ještě 2 další hry a černobílou verzi využijí vaši prcci jako omalovánky. Všechno podrobně popisuji v návodu ke hře. Soubor má celkem 22 stran A4.

"Hezký den Peti, dneska jsme šli "tvoji" jarní stezku a moc se nám to líbilo . Moc hezky udělané, děti to bavilo, výborný nápad na zpestření dnů :-) Děkujeme za ni!"  (Lenka)

 

Další produkty od autora Petra Zlámalová

40948
Pracovní činnosti
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
KRÁSNÁ TVOŘIVÁ SADA K INDIÁNSKÉMU TÉMATU :) vhodná nejen na tvoření a následnou výzdobu, ale skvělá také na hraní
55.00 Kč
109424
Grafomotorika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Pracovní listy
Chcete se dožvědět více o tučňácích a potrénovat grafomotoriku? Pak se Vám budou hodit tato malebná drobnost - 5
25.00 Kč
301746
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci
Postřehovky
Tato rychlá a napínavá hra na principu známého Dobble zabere jen pár minut a dokáže děti skvěle zabavit i rozvíjet
39.00 Kč
33111
Grafomotorika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Roztomilé veverce už docházejí zásoby v hnízdě a nemůže si vzpomenout, kam zahrabala nashromážděné oříšky. Pomohou jí
120.00 Kč
Probouzení jara - multifunkční bojovka pro nejmenší Probouzení jara - multifunkční bojovka pro nejmenší
Multifunkční bojovka pro nejmenší plná krásných obrázků, autorských básniček, postřehu, hledání, pohybu... Nejlépe vynikne venku, ale nic nebrání zahrát si i doma. Kromě tištěných materiálů už budete potřebovat jen tužku/pastelky a malou dobrotu na konec :-) věk cca 2 - 7 let prostředí venku i doma počet hráčů 1 - 15 3 různé herní principy + omalovánky Sluníčko v úvodním dopisu zve své malé přátele na pomoc s probouzením přírody po zimě. Úkolem dětí je najít/cestou potkat 14 jarních atributů, pomocí básničky je přivítat do jara a postupně je vyhledat a vybarvit na velkém obrázku, který obdrží společně s úvodním dopisem. Bojovka je završena písničkou a nalezením malé dobroty či dárku - poděkování od sluníčka. Hrát můžete jak s jedním dítětem, tak se skupinkou sourozenců či třídou školky... A protože mám ráda, když jsou věci opakovaně použitelné, s materiály této bojovky si můžete zahrát ještě 2 další hry a černobílou verzi využijí vaši prcci jako omalovánky. Všechno podrobně popisuji v návodu ke hře. Soubor má celkem 22 stran A4.
"Hezký den Peti, dneska jsme šli "tvoji" jarní stezku a moc se nám to líbilo . Moc hezky udělané, děti to bavilo, výborný nápad na zpestření dnů :-) Děkujeme za ni!"  (Lenka)  
UUCZ-33104
Český jazyk>Přírodověda>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Skládačky>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>Speciální pedagogika>Jaro>Roční období>Rostliny>Živočichové
99.00