Sada podzimních aktivit do češtiny a matematiky

Počet stran:
38
Velikost: 7.16 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
13. 9. 2023
Sdílet:

Materiál obsahuje:

6 x podzimní obrázkové BINGO

16 x podzimní počítání předmětů do 10

12 x podzimní kolíčkování - určování počtů do 10 (různé velikosti a různé předměty)

24 x podzimní slabikování - určování počtu slabik, vytleskávání podle obrázku

27 x podzimní hledačka - hledání obrázků podle písmenek

1. Obrázkové BINGO

vytiskněte BINGO karty (6 variant), karty zalaminujte, pro delší životnost. Vytiskněte, zalaminujte a rozstříhejte obrázky, které pak budete jako BINGO losovat, list označen přímo v materiálu. Dětem náhodně rozdejte BINGO karty. Losujte kartičky s obrázky a nahlas dětem říkejte, co jste vylosovali. Děti na své BINGO kartě mazací fixou označí správný obrázek. Vyhrává ten, kdo má jako první tři obrázky v řadě nebo v diagonále. Ten zavolá BINGO. Nakonec vyhrají všichni:)

2. Podzimní počítání do 10

Varianta 1.

listy vytiskněte, rozdejte dětem. Děti počítají předměty a pastelkou vybarvují správné číslo dle počtu.

Varianta 2.

listy vytiskněte, zalaminujte a rozstříhejte na jednotlivé kartičky. Děti počítají předměty a mazací fixou označí správné číslo (dle počtu předmětů).

3. Podzimní kolíčkování

karty vytiskněte, zalaminujte a rozstříhejte. Dětem dejte několik karet najednou a několik kolíčků (poslouží dobře i kancelářské sponky). Děti počítají všechny předměty na kartách. Následně kolíčkem kolíčkem označí správný počet.

4. Podzimní slabikování

Varianta 1.

listy vytiskněte, rozdejte dětem. Děti vytleskávají slovo podle obrázku. Podle toho určují počet slabik. Počet slabik vybarví do koleček ( 2 slabiky = vybarvena 2 kolečka).

Varianta 2.

listy vytiskněte, zalaminujte a rozstříhejte. Děti podobně jako u varianty 1 vytleskávají a určují počet slabik. Tentokrát kolečka vybarvují mazací fixou.

5. Podzimní hledačka

Vše vytiskněte, zalaminujte a rozstříhejte. Děti na každé kartě zakroužkují obrázky, které začínají na písmenko na kartě.

Další produkty od autora Teach me better

356509
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
10 záludných otázek pro žáky v každém věku. Listy vytiskněte pro každého žáka. dětem rozdejte a nechte je vyplnit
30.00 Kč
391892
Matematika
1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál obsahuje: 1 x arch s mincemi 72 x produkty i s cenovkami Příprava: Každému dítěti vytiskněte, zalaminujte a
50.00 Kč
358182
Český jazyk - psaní
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Materiál obsahuje 16 krátkých uvolňovacích cviků. Vhodné zařadit na uvolnění ruky před nácvikem psaní. Karty barevně
30.00 Kč
347171
Přírodověda
5.
Výzdoba třídy
Čtyři plakáty na výzdobu třídy s tématikou učiva do přírodovědy a vlastivědy. Sada čtyř tematických plakátu o rozměrech
35.00 Kč
Sada podzimních aktivit do češtiny a matematiky Sada podzimních aktivit do češtiny a matematiky
Materiál obsahuje: 6 x podzimní obrázkové BINGO 16 x podzimní počítání předmětů do 10 12 x podzimní kolíčkování - určování počtů do 10 (různé velikosti a různé předměty) 24 x podzimní slabikování - určování počtu slabik, vytleskávání podle obrázku 27 x podzimní hledačka - hledání obrázků podle písmenek 1. Obrázkové BINGO vytiskněte BINGO karty (6 variant), karty zalaminujte, pro delší životnost. Vytiskněte, zalaminujte a rozstříhejte obrázky, které pak budete jako BINGO losovat, list označen přímo v materiálu. Dětem náhodně rozdejte BINGO karty. Losujte kartičky s obrázky a nahlas dětem říkejte, co jste vylosovali. Děti na své BINGO kartě mazací fixou označí správný obrázek. Vyhrává ten, kdo má jako první tři obrázky v řadě nebo v diagonále. Ten zavolá BINGO. Nakonec vyhrají všichni:) 2. Podzimní počítání do 10 Varianta 1. listy vytiskněte, rozdejte dětem. Děti počítají předměty a pastelkou vybarvují správné číslo dle počtu. Varianta 2. listy vytiskněte, zalaminujte a rozstříhejte na jednotlivé kartičky. Děti počítají předměty a mazací fixou označí správné číslo (dle počtu předmětů). 3. Podzimní kolíčkování karty vytiskněte, zalaminujte a rozstříhejte. Dětem dejte několik karet najednou a několik kolíčků (poslouží dobře i kancelářské sponky). Děti počítají všechny předměty na kartách. Následně kolíčkem kolíčkem označí správný počet. 4. Podzimní slabikování Varianta 1. listy vytiskněte, rozdejte dětem. Děti vytleskávají slovo podle obrázku. Podle toho určují počet slabik. Počet slabik vybarví do koleček ( 2 slabiky = vybarvena 2 kolečka). Varianta 2. listy vytiskněte, zalaminujte a rozstříhejte. Děti podobně jako u varianty 1 vytleskávají a určují počet slabik. Tentokrát kolečka vybarvují mazací fixou. 5. Podzimní hledačka Vše vytiskněte, zalaminujte a rozstříhejte. Děti na každé kartě zakroužkují obrázky, které začínají na písmenko na kartě.
UUCZ-361138
Český jazyk>Matematika>Bingo>Postřehovky>Kolíčkování>MŠ - předškoláci>1.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Houby>Podzim>Roční období
70.00