SBORNÍK kartiček - měkké a tvrdé souhlásky, slova s DĚ, TĚ, NĚ, BĚ, PĚ, VĚ, MĚ

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
13
Velikost: 290.33 KB
Typ souboru: zip
Nahráno:
Naposledy upraveno:
8. 5. 2022
Sdílet:

 

Soubor kartiček na procvičení měkkých a tvrdých souhlásek (celkem 208 jevů) a na procvičení slov s DĚ, TĚ, NĚ, BĚ, PĚ, VĚ, MĚ (celkem 80 jevů). Prostřednictvím nich si žáci upevňují probírané učivo.

 

Kartičky mohou mít více využítí:

  1. Můžeme natisknout na barevné papíry, zalaminovat, rozstříhat a využít ve třídě na „běhací diktát“ (všechny nebo část kartiček položíme na určené místo, žáci si pro kartičky běhají a opisují do sešitu) nebo losování např. z klobouku (při rozcvičce na začátku hodiny).
  2. Vytiskneme (na barevné nebo bílé papíry), zalaminujeme, ponecháme ve formátu A4 nebo rozstříháme na sloupce a žáci doplňují jevy fixou na bílou tabuli (po kontrole jde smazat a použít znovu). 
  3. Natiskneme na bílé papíry, ponecháme formát A4 nebo libovolně rozstříháme a doplňujeme tužkou nebo perem (učitel může doplněnou předlohu vyvěsit někde ve třídě a žák si provede kontrolu sám).

 

Další produkty od autora Kristýna Blaščíková

8611
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích
75.00 Kč
4418
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Přípravy hodiny/lekce
Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích
90.00 Kč
23558
Český jazyk
1., 2., Speciální pedagogika
Didaktické hry
Prostřednictvím aktivit v souboru se žáci učí poznávat a fixovat jednotlivé podoby psacích a tiskacích písmen. Hry vedou
60.00 Kč
88675
Hudební výchova
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Písničky, básničky
Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích
55.00 Kč
SBORNÍK kartiček - měkké a tvrdé souhlásky, slova s DĚ, TĚ, NĚ, BĚ, PĚ, VĚ, MĚ SBORNÍK kartiček - měkké a tvrdé souhlásky, slova s DĚ, TĚ, NĚ, BĚ, PĚ, VĚ, MĚ
  Soubor kartiček na procvičení měkkých a tvrdých souhlásek (celkem 208 jevů) a na procvičení slov s DĚ, TĚ, NĚ, BĚ, PĚ, VĚ, MĚ (celkem 80 jevů). Prostřednictvím nich si žáci upevňují probírané učivo.   Kartičky mohou mít více využítí: Můžeme natisknout na barevné papíry, zalaminovat, rozstříhat a využít ve třídě na „běhací diktát“ (všechny nebo část kartiček položíme na určené místo, žáci si pro kartičky běhají a opisují do sešitu) nebo losování např. z klobouku (při rozcvičce na začátku hodiny). Vytiskneme (na barevné nebo bílé papíry), zalaminujeme, ponecháme ve formátu A4 nebo rozstříháme na sloupce a žáci doplňují jevy fixou na bílou tabuli (po kontrole jde smazat a použít znovu).  Natiskneme na bílé papíry, ponecháme formát A4 nebo libovolně rozstříháme a doplňujeme tužkou nebo perem (učitel může doplněnou předlohu vyvěsit někde ve třídě a žák si provede kontrolu sám).  
UUCZ-11355
Český jazyk>Pracovní listy>2.
30.00