(scénář) O berušce 🐞, které se ztratily puntíky

Počet stran:
19
Velikost: 6.57 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Zuzana Šafrová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
14. 4. 2025
Sdílet:

Jednoduchá dramatizace pohádky "O BERUŠCE, KTERÉ SE ZTRATILY PUNTÍKY🐞"
SOUBOR OBSAHUJE:

  • Pohádku + scénář jednotlivých rolí
  • Hlavičky zvířátek k vystřižení a nalepení na čelenku
  • Pracovní list s vybarvováním počtu postav puntíků
  • Omalovánku pro vlastní kresbu příběhu
  • Kreativitě se meze nekladou :-)

Rozpracováno na základě autorské pohádky a materiálu k týdennímu tématu

O BERUŠCE, KTERÉ SE ZTRATILY PUNTÍKY🐞(soubor aktivit k tématu). Doporučuji - protože v materiálu najdete spoustu dalších jarních tematických aktivit i veršovanou autorskou básničku o Lenivé berušce - část je součástí scénáře.

Pohádku si nejprve přečteme, seznámíme se s ní.
Využijeme např. k jarmímu tématu, kdo žije v trávě, brouči a hmyz, atd. Pohádku můžeme zahrát i na besídce.
Pokud nemáme divadelní čepičky, můžeme si k označení rolí jednotlivých zvířátek vytvořit papírové čelenky (součást materiálu).

Celkem 19 stran k vytištění

👉👁️ TIP: Další moje produkty najdete zde

další dramatizace:

Scénář - Jak se pastelky v sobotu hádaly

(scénář) O koťátku, které zapomnělo mňoukat

(scénář) O TŘECH PRASÁTKÁCH

(scénář) Paleček a jeho kamarádi

Další produkty od autora Zuzana Šafrová

401802
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci
Pexeso
DÝŇOVÉ PEXESO (Halloween)🎃 Pexeso - 23 kartiček k vytištění 2x HRA rozvíjí vzdělávání dětí, stimuluje jejich fantazii
0.00 Kč
224166
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci
Projekty
Zachraň princeznu - pohádková stezka (plotovka) Ve Spokojeném království žila krásná, mladá a velmi hodná princezna
55.00 Kč
229390
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Pracovní listy
ZIMNÍ SPORTY - pracovní listy 15 tematických pracovních listů k procvičení grafomotoriky, zrakového, sluchového vnímání
35.00 Kč
413109
Grafomotorika
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, Speciální pedagogika
Omalovánky
JEDNOTAŽKY - Zima + Vánoce (grafomotorika) Aktivita vhodná do ranních (odpoledních klidových) chvilek pro individuální
49.00 Kč
(scénář) O berušce 🐞, které se ztratily puntíky (scénář) O berušce 🐞, které se ztratily puntíky
Jednoduchá dramatizace pohádky "O BERUŠCE, KTERÉ SE ZTRATILY PUNTÍKY🐞"SOUBOR OBSAHUJE:Pohádku + scénář jednotlivých rolíHlavičky zvířátek k vystřižení a nalepení na čelenkuPracovní list s vybarvováním počtu postav puntíkůOmalovánku pro vlastní kresbu příběhuKreativitě se meze nekladou :-)Rozpracováno na základě autorské pohádky a materiálu k týdennímu tématuO BERUŠCE, KTERÉ SE ZTRATILY PUNTÍKY🐞(soubor aktivit k tématu). Doporučuji - protože v materiálu najdete spoustu dalších jarních tematických aktivit i veršovanou autorskou básničku o Lenivé berušce - část je součástí scénáře.Pohádku si nejprve přečteme, seznámíme se s ní.Využijeme např. k jarmímu tématu, kdo žije v trávě, brouči a hmyz, atd. Pohádku můžeme zahrát i na besídce.Pokud nemáme divadelní čepičky, můžeme si k označení rolí jednotlivých zvířátek vytvořit papírové čelenky (součást materiálu).Celkem 19 stran k vytištění👉👁️ TIP: Další moje produkty najdete zdedalší dramatizace:Scénář - Jak se pastelky v sobotu hádaly(scénář) O koťátku, které zapomnělo mňoukat(scénář) O TŘECH PRASÁTKÁCH(scénář) Paleček a jeho kamarádi
UUCZ-855148
Český jazyk>Logopedie>Přípravy hodiny/lekce>Projekty>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>🌸 Jaro>🧚 Pohádky
45.00