SLABIKY + OBRÁZKY + KOLÍČKY

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
24
Velikost: 4.39 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
26. 1. 2022
Cena:
49 Kč vč. DPH
Sdílet:

Vyber správnou první slabiku názvu obrázku a tuto slabiku označ kolíčkem. Slabiky se souhláskami m, l, s, p, s, t, j. 22 karet x 4 obrázky = 88 obrázků ke kolíčkování, barevná i černobílá verze

Děti si prohlédnou obrázek, řeknou si jeho název a ve sloupečku z boku obrázku vyberou správnou první slabiku názvu obrázku. Tuto slabiku označí kolíčkem nebo kancelářskou sponkou. Takto označí všechny 4 slabiky na kartě. Pokud jsou správné odpovědi na zadní straně karty označeny, mohou si správnost děti samy zkontrolovat. Pokud nejsou správné odpovědi označeny, kontroluje učitelka. 

Listy vytiskněte. Pokud chcete mít na zadní straně karet označeny správné odpovědi, označte si jej např. pastelkou – udělejte kolečko. Poté zalaminujte. Rozstříhejte jednotlivé karty. Na jedné kartě jsou 4 obrázky se slabikami.

Pokud použijete k tisku černobílou verzi, je možné tisknout na barevné papíry.

Další produkty od autora HRAVĚ VÝUKOU - Učitelka Věrka

26927
Přírodověda
2., 3., 4.
Pracovní listy
Soubor aktivit je určen k výuce na téma - Hodiny, čas. Děti mohou jednotlivé aktivity vypracovávat ve skupinkách nebo
70.00 Kč
315354
Prvouka
1., 2.
Didaktické hry
„Zopakuj si učivo prvouky hrou. Díky správným odpovědím získáš tajenku.“ Materiál slouží k opakování učiva prvouky v 1
43.00 Kč
85636
Český jazyk
3., 4.
Pracovní listy
„Napiš věty, které budou obsahovat daná vyjmenovaná (příbuzná) slova.“ - 20 pracovních listů A5 k zápisu vět Děti si
49.00 Kč
118846
Český jazyk
3., 4.
Pracovní listy
„Najdi podle obrázku správnou větu a přepiš ji do pracovního listu.“ Materiál obsahuje: - 24 karet s větami a obrázky k
45.00 Kč
SLABIKY + OBRÁZKY + KOLÍČKY SLABIKY + OBRÁZKY + KOLÍČKY
Vyber správnou první slabiku názvu obrázku a tuto slabiku označ kolíčkem. Slabiky se souhláskami m, l, s, p, s, t, j. 22 karet x 4 obrázky = 88 obrázků ke kolíčkování, barevná i černobílá verze Děti si prohlédnou obrázek, řeknou si jeho název a ve sloupečku z boku obrázku vyberou správnou první slabiku názvu obrázku. Tuto slabiku označí kolíčkem nebo kancelářskou sponkou. Takto označí všechny 4 slabiky na kartě. Pokud jsou správné odpovědi na zadní straně karty označeny, mohou si správnost děti samy zkontrolovat. Pokud nejsou správné odpovědi označeny, kontroluje učitelka.  Listy vytiskněte. Pokud chcete mít na zadní straně karet označeny správné odpovědi, označte si jej např. pastelkou – udělejte kolečko. Poté zalaminujte. Rozstříhejte jednotlivé karty. Na jedné kartě jsou 4 obrázky se slabikami. Pokud použijete k tisku černobílou verzi, je možné tisknout na barevné papíry.
UUCZ-9109
Český jazyk>Didaktické hry>1.
49.00