Slova mnohovýznamová - puzzle

Kategorie:
Počet stran:
14
Velikost: 6.87 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Lenka Syrová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
8. 2. 2025
Sdílet:

použití: význam slov, slova s více významy, mnohovýznamová slova, puzzle, skládačka, slovo a obrázek

 

OBSAH MATERIÁLU:

•7 listů na formátu A4, celkem 28 skládaček puzzle

•na jednom listu formátu A4 jsou 4 puzzle
•jedno puzzle tvoří slovo a dva obrázky
 

POPIS MATERIÁLU:

Materiál slouží zejména jako didaktická pomůcka k výuce učiva  o významu slov – slova mnohovýznamová.

Děti vede k manipulační činnosti a rozvoji jemné motoriky – skládání puzzle se slovy s více významy. Děti se taktéž učí třídit kartičky s obrázky, tj. co k danému slovu patří a co ne.

Úkolem žáků je složit celé puzzle. Mohou pracovat individuálně, ve dvojici nebo malé skupince.

 

TIP: Můžete si nachystat sáčky, kdy v každém budou 4 puzzle (4 slova + 8 obrázků). Budete mít tak připravenou práci pro 7 dvojic či čtveřic žáků. Můžete pak s materiálem pracovat opakovaně, kdy každý den mají žáci jiné zadání.

Další produkty od autora Lenka Syrová

745853
Prvouka
2., 3., 4.
Pracovní listy
okruhy: orientace v čase, časové pojmy, určování času, test OBSAH MATERIÁLU: •celkem 3 testy (1 průpravný + testy pro
36.00 Kč
745863
Prvouka
1., 2., 3.
Testy a písemky
použití : dny v týdnu, měsíce v roce, roční období, celé hodiny, čas, test, opakování učiva se sebehodnocením OBSAH
36.00 Kč
788178
Český jazyk
2., 3., Speciální pedagogika
Kolíčkování
použití : slovo a obrázek, párové souhlásky, zápis slov OBSAH MATERIÁLU: • celkem 26 stran po 8 kartičkách, tj. 208
95.00 Kč
956277
Český jazyk
3., 4.
Pracovní listy
OKRUHY: jména obecná a vlastní, psaní velkých písmen, zeměpisné názvy, Česká republika, stříhání a lepení, tvary velkých
55.00 Kč
Slova mnohovýznamová - puzzle Slova mnohovýznamová - puzzle
použití: význam slov, slova s více významy, mnohovýznamová slova, puzzle, skládačka, slovo a obrázek OBSAH MATERIÁLU:•7 listů na formátu A4, celkem 28 skládaček puzzle
•na jednom listu formátu A4 jsou 4 puzzle
•jedno puzzle tvoří slovo a dva obrázky
 
POPIS MATERIÁLU:Materiál slouží zejména jako didaktická pomůcka k výuce učiva  o významu slov – slova mnohovýznamová.Děti vede k manipulační činnosti a rozvoji jemné motoriky – skládání puzzle se slovy s více významy. Děti se taktéž učí třídit kartičky s obrázky, tj. co k danému slovu patří a co ne.Úkolem žáků je složit celé puzzle. Mohou pracovat individuálně, ve dvojici nebo malé skupince. TIP: Můžete si nachystat sáčky, kdy v každém budou 4 puzzle (4 slova + 8 obrázků). Budete mít tak připravenou práci pro 7 dvojic či čtveřic žáků. Můžete pak s materiálem pracovat opakovaně, kdy každý den mají žáci jiné zadání.
UUCZ-787418
Český jazyk>Český jazyk - gramatika>Český jazyk - sloh>Skládačky>2.>3.>Speciální pedagogika
59.00