Tematická nejen VALENTÝNSKÁ VÝUKA 2. TŘÍDA

Kategorie:
Počet stran:
5
Velikost: 1.31 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
11. 2. 2023
Sdílet:

Tematická nejen VALENTINSKÁ výuka

Matematika: + a - do 100 bez přechodu přes 10, + a - do 20 s přechodem přes 10. Pyramida, řetězec, vykreslování podle výsledků.

ČJ: Dopisování i,í/y,ý po tvrdých a měkkých souhláskách - vykreslování. Rozluštění slov z přeházených písmen, třídění a lepení podle skupin - slova nadřazená a podřazená.

102428
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Pracovní listy
MALÉ ZHODNOCENÍ SE SOVOU Děti si vykreslí, vystřihnou sovu. U křídel můžeme přehnout, aby se nám lépe podařil udělat
30.00 Kč
190727
Český jazyk
2., 3., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Materiál obsahuje lokomotivu, 4 vagónky a 44 vět k roztřídění na vagónky. (Třídíme věty na vagónky...nebo si udělejme z
49.00 Kč
159287
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Pracovní listy
Super ,,aktivita" na začátek nového školního roku... Ohlédnutí za uplynulými prázdninami.... Výzdoba třídy - na
35.00 Kč
335429
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Pracovní listy
Ohlédnutí za uplynulými prázdninami… Super aktivita na začátek školního roku…. Vytvoříme tak pěknou tematickou výzdobu
39.00 Kč
Tematická nejen VALENTÝNSKÁ VÝUKA 2. TŘÍDA Tematická nejen VALENTÝNSKÁ VÝUKA 2. TŘÍDA
Tematická nejen VALENTINSKÁ výuka Matematika: + a - do 100 bez přechodu přes 10, + a - do 20 s přechodem přes 10. Pyramida, řetězec, vykreslování podle výsledků. ČJ: Dopisování i,í/y,ý po tvrdých a měkkých souhláskách - vykreslování. Rozluštění slov z přeházených písmen, třídění a lepení podle skupin - slova nadřazená a podřazená.
UUCZ-257950
Český jazyk>Matematika>Pracovní listy>2.>Speciální pedagogika>💌 Valentýn
37.00