V DOLNÍ LHOTĚ ŠTĚKÁ KOTĚ...

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
22
Velikost: 4.62 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
22. 5. 2024
Sdílet:

GENERÁTOR PŘÍBĚHU - KDO, CO DĚLAL, KDE A PROČ

Tato hra je velmi jednoduchá a velice zábavná. Je vhodná pro nácvik čtení a psaní jednoduchých vět, ale i souvětí. S mladšími dětmi můžete kartičky „ proč“ klidně vynechat a hrát pouze se třemi balíčky karet. Dítě zamíchá kartičky a postupně je přikládá na dané místo. Vznikne mu legrační věta (souvětí), kterou napíše ve správném tvaru na přiložený papír – sešit 

Základní sada obsahuje od každé barvy 24 obrázků, tedy celkem 96 karet.

Obsahuje rovněž prázdné karty pro doplnění hry.

Vytiskněte pracovní plochu a zalaminujte. Karty vystříhejte a laminujte. Po laminaci stříhejte s dostatečným okrajem od slisování. Pokud chcete mít hru i se zadními stranami a tisknete pouze na obyčejný kancelářský papír, vytiskněte zadní strany zvlášť. Barevný oboustranný tisk na obyčejný papír prosvítá a působí to rušivě. Já například tisknu pouze na obyčejný papír, strany k sobě na pár místech slepím
 a potom teprve stříhám a laminuji. Pokud tisknete na tvrdší papír, nastavíte si postupně oboustranný tisk. Pracovní sešit tiskněte oboustranně, uprostřed přehněte a sešijte sponkou – nelaminuje se.

Další produkty od autora Alena Gondeková

56723
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Soubor obsahuje 6 pracovních listů k začátku školního roku pro první stupeň. MŮJ PRVNÍ DEN MOJE LAVICE MOJE TŘÍDA MOJE
39.00 Kč
4612
Anglický jazyk
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Hra stimuluje paměť dětí a učí děti poznávat druhy zvířat. Domalovánkové pexeso nabízí dítěti nový rozměr, který
25.00 Kč
554172
Český jazyk - čtení
Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
ZNÁTE RECEPTY NA UŽITEČNÉ LEKTVARY? ŽE NE? JESTLI SE CHCETE NĚJAKÉ NAUČIT, TAK TO JSTE TU SPRÁVNĚ. Čarodějnici Hexafínu
45.00 Kč
14671
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Skládačky
Jednoduchá postřehová hra pro nejmenší - procvičování zrakového vnímání, hledej poloviny Barevné akvarelové vločky -
25.00 Kč
V DOLNÍ LHOTĚ ŠTĚKÁ KOTĚ... V DOLNÍ LHOTĚ ŠTĚKÁ KOTĚ...
GENERÁTOR PŘÍBĚHU - KDO, CO DĚLAL, KDE A PROČTato hra je velmi jednoduchá a velice zábavná. Je vhodná pro nácvik čtení a psaní jednoduchých vět, ale i souvětí. S mladšími dětmi můžete kartičky „ proč“ klidně vynechat a hrát pouze se třemi balíčky karet. Dítě zamíchá kartičky a postupně je přikládá na dané místo. Vznikne mu legrační věta (souvětí), kterou napíše ve správném tvaru na přiložený papír – sešit Základní sada obsahuje od každé barvy 24 obrázků, tedy celkem 96 karet.
Obsahuje rovněž prázdné karty pro doplnění hry.Vytiskněte pracovní plochu a zalaminujte. Karty vystříhejte a laminujte. Po laminaci stříhejte s dostatečným okrajem od slisování. Pokud chcete mít hru i se zadními stranami a tisknete pouze na obyčejný kancelářský papír, vytiskněte zadní strany zvlášť. Barevný oboustranný tisk na obyčejný papír prosvítá a působí to rušivě. Já například tisknu pouze na obyčejný papír, strany k sobě na pár místech slepím  a potom teprve stříhám a laminuji. Pokud tisknete na tvrdší papír, nastavíte si postupně oboustranný tisk. Pracovní sešit tiskněte oboustranně, uprostřed přehněte a sešijte sponkou – nelaminuje se.
UUCZ-3557
Český jazyk>Didaktické hry>ZŠ – 1. STUPEŇ
55.00