VÁNOČNÍ STROM - SLOVA NADŘAZENÁ, PODŘAZENÁ

Kategorie:
Počet stran:
18
Velikost: 769.32 KB
Typ souboru: zip
Prodávající Lučitelka
Nahráno:
Naposledy upraveno:
21. 11. 2022
Sdílet:

Cílem materiálu je zábavnou a tematickou formou procvičit si slova nadřazená a podřazená.

Cílem materiálu je zábavnou formou procvičit si slova nadřazená a podřazená. Žák má za úkol ozdobit vánoční strom dle hvězdy, která je na stromečku (slova nadřazená). Děti strom zdobí vánočními koulemi s podřadnými slovy. Ke každému slovu nadřazenému je 8 slov podřazených.

Možno využít do skupinové práce.

Doporučuji vánoční strom vytisknou barevně na formát A3, popřípadě A4 a dokument zvětšit.

Ideální barevný tisk, v případě černobílého tisku je možnost nechat děti obrázky vybarvit během hodiny výtvarné výchovy.

Součástí materiálu je volný arch s vánočními koulemi pro možnost úpravy či vepsání jiných slov. 

Další produkty od autora Lučitelka

586940
Matematika
2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Cílem materiálu je procvičit si sčítání a odčítání do 100 (s přechodem i bez) a násobení i dělení v oboru malé násobilky
39.00 Kč
136522
Český jazyk
1., 2.
Skládačky
Skupinová práce na čtení s porozuměním. Materiál obsahuje 7 archů A4. Každý arch je určen pro jednu skupinu, popřípadě
33.00 Kč
260508
Matematika
1., Speciální pedagogika
Didaktické hry
Žák vypočítá příklady a zapíše výsledek. Tajenku vyluští, pokud k výsledkům přiřadí správné písmena a čte od ufona
44.00 Kč
249688
Český jazyk - čtení
1., Speciální pedagogika
Skládačky
Cílem materiálu je procvičit si čtení slabik a slov. Jedná se o první slabiky a slova ze slabikáře za cca 1. pololetí 1
49.00 Kč
VÁNOČNÍ STROM - SLOVA NADŘAZENÁ, PODŘAZENÁ VÁNOČNÍ STROM - SLOVA NADŘAZENÁ, PODŘAZENÁ
Cílem materiálu je zábavnou a tematickou formou procvičit si slova nadřazená a podřazená. Cílem materiálu je zábavnou formou procvičit si slova nadřazená a podřazená. Žák má za úkol ozdobit vánoční strom dle hvězdy, která je na stromečku (slova nadřazená). Děti strom zdobí vánočními koulemi s podřadnými slovy. Ke každému slovu nadřazenému je 8 slov podřazených. Možno využít do skupinové práce. Doporučuji vánoční strom vytisknou barevně na formát A3, popřípadě A4 a dokument zvětšit. Ideální barevný tisk, v případě černobílého tisku je možnost nechat děti obrázky vybarvit během hodiny výtvarné výchovy. Součástí materiálu je volný arch s vánočními koulemi pro možnost úpravy či vepsání jiných slov. 
UUCZ-218314
Český jazyk>Český jazyk - gramatika>Skládačky>2.>3.>ZŠ – 1. STUPEŇ>🎁 Vánoce
0.00