Vánoční zvyky, pranostiky a rituály ukryté v obrázcích​ - 24 obrázkových adventních karet s povídáním​

Počet stran:
19
Velikost: 7.92 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
14. 11. 2023
Cena:
45 Kč vč. DPH
Sdílet:

Vánoce jsou v každé rodině jedinečné a štědrovečerní rituály bývají často předávány z generace na generaci.

Se vznikem nových rodin pak hledáme zvyky a tradice, které nás spojují a vše během prvních let společných Vánoc „vylaďujeme“. Některé rituály opouštíme, jiných se naopak pevně držíme.

Obrázkové kartičky v e-booku VÁNOČNÍ ZVYKY, PRANOSTIKY A RITUÁLY V OBRÁZCÍCH vám umožní seznámit se společně s dětmi se zvyky, pranostikami a rituály našich předků a vybrat společně ty, které se vám líbí nejvíce a které budou dotvářet právě vaše rodinné Vánoce.

MATERIÁL LZE POUŽÍT I PŘI PRÁCI SE TŘÍDOU A KARTY UMÍSTIT NAPŘ. NA NÁSTĚNKU.

Další produkty od autora Hana Krhovská

377917
Pracovní činnosti
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3.
Kalendář pro děti
ŘÍJNOVÝ NÁPOVĚDNÍČEK vznikl jako doplněk k e-booku BÁJEČNÉ TVOŘENÍ V ŘÍJNU. Jde o obrázkový souhrn významných událostí
0.00 Kč
Vánoční zvyky, pranostiky a rituály ukryté v obrázcích​ - 24 obrázkových adventních karet s povídáním​ Vánoční zvyky, pranostiky a rituály ukryté v obrázcích​ - 24 obrázkových adventních karet s povídáním​
Vánoce jsou v každé rodině jedinečné a štědrovečerní rituály bývají často předávány z generace na generaci. Se vznikem nových rodin pak hledáme zvyky a tradice, které nás spojují a vše během prvních let společných Vánoc „vylaďujeme“. Některé rituály opouštíme, jiných se naopak pevně držíme.
Obrázkové kartičky v e-booku VÁNOČNÍ ZVYKY, PRANOSTIKY A RITUÁLY V OBRÁZCÍCH vám umožní seznámit se společně s dětmi se zvyky, pranostikami a rituály našich předků a vybrat společně ty, které se vám líbí nejvíce a které budou dotvářet právě vaše rodinné Vánoce. MATERIÁL LZE POUŽÍT I PŘI PRÁCI SE TŘÍDOU A KARTY UMÍSTIT NAPŘ. NA NÁSTĚNKU.
UUCZ-421686
Český jazyk>Prvouka>Vlastivěda>Omalovánky>Výzdoba třídy>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Adventní kalendář>Zima>Vánoce
45.00