Velikonoční vajíčka = vyjmenovaná slova BLMP

Kategorie:
Počet stran:
20
Velikost: 3.98 MB
Typ souboru: zip
Prodávající Lučitelka
Nahráno:
Naposledy upraveno:
12. 3. 2023
Sdílet:

Cílem materiálu je procvičit si pravopis po vyjmenovaných a příbuzných slovech po BLMP zábavnou, tematicky zaměřenou formou.

Žák čte slova a dle pravidel českého pravopisu vybírá správný košíček, kam vajíčko umístí/ dle y,ý,i,í. Pokud jsou vajíčka zalaminována, je možné i/y zapisovat mazacím fixem. Materiál vytiskněte a rozstříhejte na vajíčka. Doporučuji zalaminovat. Tisknout ideálně barevně či černobíle.

Slova opisujeme na mazací tabulku nebo do sešitu, píšeme a vymýšlíme věty na daná slova, tvoříme jiná slova do nabídky, kreslíme obrázky.

Možné využít variantu pro individuální práci či skupinovou práci.

Součástí materiálu je2x40 vajíček + 2x 4 pletené košíčky v barevné a černobílé variantě pro úsporu tisku. + vajíčka s řešením pro snadnou kontrolu.

Nejvíce využíváme ve třetí třídě v období Velikonoc. 

Další produkty od autora Lučitelka

86707
Český jazyk
3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Zábavné a u dětí neokoukané procvičování pravopisu ve vyjmenovaných slovech po S bez nutnosti tisku. Cílem materiálu je
29.00 Kč
80479
Český jazyk
3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Přípravy hodiny/lekce
Cílem materiálu je procvičit si ZÁBAVNOU FORMOU PRAVOPIS A VYJMENOVANÁ SLOVA PO Z. Materiál promítá učitel na tabuli či
29.00 Kč
317290
Český jazyk
1., 2., Speciální pedagogika
Skládačky
Materiál je vytvořen jako pomůcka do hodin českého jazyka, která slouží k procvičování čtení s porozuměním, přepisu slov
33.00 Kč
864027
Matematika
2., 3.
Pracovní listy
Cílem výukového materiálu je procvičit si sčítání a odčítání do 100 (s přechodem i bez). Aktivovat žáky k přemýšlení a
33.00 Kč
Velikonoční vajíčka = vyjmenovaná slova BLMP Velikonoční vajíčka = vyjmenovaná slova BLMP
Cílem materiálu je procvičit si pravopis po vyjmenovaných a příbuzných slovech po BLMP zábavnou, tematicky zaměřenou formou. Žák čte slova a dle pravidel českého pravopisu vybírá správný košíček, kam vajíčko umístí/ dle y,ý,i,í. Pokud jsou vajíčka zalaminována, je možné i/y zapisovat mazacím fixem. Materiál vytiskněte a rozstříhejte na vajíčka. Doporučuji zalaminovat. Tisknout ideálně barevně či černobíle. Slova opisujeme na mazací tabulku nebo do sešitu, píšeme a vymýšlíme věty na daná slova, tvoříme jiná slova do nabídky, kreslíme obrázky. Možné využít variantu pro individuální práci či skupinovou práci. Součástí materiálu je2x40 vajíček + 2x 4 pletené košíčky v barevné a černobílé variantě pro úsporu tisku. + vajíčka s řešením pro snadnou kontrolu. Nejvíce využíváme ve třetí třídě v období Velikonoc. 
UUCZ-275854
Český jazyk>Český jazyk - čtení>Český jazyk - gramatika>Skládačky>3.>4.>ZŠ – 1. STUPEŇ>🐰 Velikonoce
44.00