Vyjmenovaná slova a jejich význam

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
22
Velikost: 340.99 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající Eliška Uvírová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
23. 11. 2023
Sdílet:

Dobrý den,

představuji Vám svůj materiál do hodin českého jazyka.

Vhodný je zejména pro žáky třetího ročníku při výkladu nového učiva – význam vyjmenovaných slov po

B, L, M, P, S, V, Z.

Po vysvětlení významu jednotlivých slov si žáci mohou své znalosti procvičovat při práci s kartičkami – zalaminované a nastříhané kartičky mohou hledat podle významu a tvořit dvojice anebo hrát jako pexeso ve dvojicích.

Další produkty od autora Eliška Uvírová

430492
Prvouka
1., 2., 3., 4., 5.
Výzdoba třídy
Jedná se o výukové karty s tradičními vánočními zvyky. Sloužit mohou k výuce či výzdobě třídy. Celkem 16 karet A5.
50.00 Kč
565760
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Pexeso
Dobrý den, představuji Vám svůj soubor her na téma Na louce a v trávě (zaměřen na rostliny a živočichy rostoucí/žijící v
45.00 Kč
580966
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka
Dobrý den, představuji Vám svůj materiál s názvem Stezka ke Dni dětí. Jedná se o zábavně-vzdělávací materiál určený
40.00 Kč
536669
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Já mám, kdo má
Dobrý den, představuji Vám svůj soubor her pro MŠ. Soubor obsahuje lapbook, hru Já mám, kdo má a postřehovku - vše na
50.00 Kč
Vyjmenovaná slova a jejich význam Vyjmenovaná slova a jejich význam
Dobrý den, představuji Vám svůj materiál do hodin českého jazyka. Vhodný je zejména pro žáky třetího ročníku při výkladu nového učiva – význam vyjmenovaných slov po B, L, M, P, S, V, Z. Po vysvětlení významu jednotlivých slov si žáci mohou své znalosti procvičovat při práci s kartičkami – zalaminované a nastříhané kartičky mohou hledat podle významu a tvořit dvojice anebo hrát jako pexeso ve dvojicích.
UUCZ-430496
Český jazyk>Český jazyk - gramatika>Skládačky>Ostatní>3.>4.
50.00