El verano flashcards

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
18
Velikost: 3.17 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Lucie Hopfová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
28. 12. 2023
Sdílet:

Soubor obsahuje 60 demonstračních karet na téma EL VERANO plus tipy na práci s nimi.

Příklad slovní zásoby: la medusa, el sol, Hace calor., el mar, la piscina, las gafas de sol, la tumbona, la sombrilla, las chanclas, la tienda de campaña, surfear, la barbacoa, el pícnic, la falda, los pantalones cortos, la concha, la hoguera, tomar el sol, nadar, la sandía, la crema solar, la ola, hacer la maleta a další.

Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ a SŠ, který byl vytvořený ve shodě s RVP (Žák rozumí slovům, s nimiž se v rámci tematického okruhu El verano setkal; rozumí jednoduchým textům a promluvám obsahující slovní zásobu El verano; ústně i písemně reprodukuje danou slovní zásobu).

Další produkty od autora Lucie Hopfová

174739
Německý jazyk
ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Soubor obsahuje obrázkový přehled slovní zásoby (2x A4), bingo (16 hracích plánů), desková hra (2x A4). Jedná se o
49.00 Kč
339827
Německý jazyk
SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Soubor obsahuje 64 rébusů v němčině, které využijete jako práci na celou hodinu či jen jako kratší aktivitu, když Vám
45.00 Kč
415804
Český jazyk
Školní družina, 1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
PDF soubor obsahuje 60 obrázkových rébusů a také klíč pro učitele. Stránky můžete vytisknout, zalaminovat a rozstříhat
55.00 Kč
165664
Anglický jazyk
ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Soubor obsahuje paměťovou mapu na téma podzim. Student vyplní chybějící písmena do slovíček, která pak použije pro
29.00 Kč
El verano flashcards El verano flashcards
Soubor obsahuje 60 demonstračních karet na téma EL VERANO plus tipy na práci s nimi. Příklad slovní zásoby: la medusa, el sol, Hace calor., el mar, la piscina, las gafas de sol, la tumbona, la sombrilla, las chanclas, la tienda de campaña, surfear, la barbacoa, el pícnic, la falda, los pantalones cortos, la concha, la hoguera, tomar el sol, nadar, la sandía, la crema solar, la ola, hacer la maleta a další. Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ a SŠ, který byl vytvořený ve shodě s RVP (Žák rozumí slovům, s nimiž se v rámci tematického okruhu El verano setkal; rozumí jednoduchým textům a promluvám obsahující slovní zásobu El verano; ústně i písemně reprodukuje danou slovní zásobu).
UUCZ-307627
Cizí jazyky>Ostatní>SŠ>ZŠ – 2. STUPEŇ>☀️ Léto
49.00