Hra veo veo ve španělštině

Předmět:
Ročník:
Počet stran:
7
Velikost: 14.79 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
11. 4. 2024
Sdílet:

Následující aktivita je na procvičení slovní zásoby ve španělštině. Obsahuje 48 základních slovíček z různých odvětví (státy, obchody, produkty, nábytek, ovoce… )

 

Veo Veo je hra, která se hraje především mezi dětmi a je populární ve španělsky mluvících zemích. Jedna osoba, nazývaná lídr, si vybírá předmět, který ostatní budou hádat. Lídr začíná hru slovy Veo veo (vidím, vidím) a ostatní odpovídají otázkou ¿Qué ves? (Co vidíš?). Poté lídr popisuje vybraný předmět pomocí různých tipů nebo charakteristik. Ostatní hráči hádají, o jaký předmět jde, a lídr jim poskytuje další informace, dokud ho neuhodnou.

 

S těmito materiály se vaše hodiny španělštiny stanou ještě živějšími a zajímavějšími pro vaše studenty. Buďte připraveni na aktivní a efektivní výuku plnou zábavy a interakce! Pozdvihněte úroveň své výuky španělštiny!

Další produkty od autora Kristina Uhlířová (Mluv španělsky)

685251
Cizí jazyky
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Bingo
část Tato sada obsahuje 5 tematických her bingo ve španělštině, které pomohou studentům zábavnou formou procvičovat
65.00 Kč
309801
🇪🇸 Španělský jazyk
ZŠ – 2. STUPEŇ
Domino
Tato aktivita obsahuje 15 kartiček se slovní zásobou zaměřenou na popis osob , které studenti přiřazují k odpovídajícím
45.00 Kč
714961
🇪🇸 Španělský jazyk
9., SŠ
Ostatní
Tento soubor s kartičkami je skvělým nástrojem pro procvičení tvoření osobních otázek a představování sebe i ostatních
49.00 Kč
530848
Cizí jazyky
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Bingo
Rádi byste oživili svou výuku španělštiny a udělali ji ještě zábavnější? Máte studenta, který se teprve začíná učit
65.00 Kč
Hra veo veo ve španělštině Hra veo veo ve španělštině
Následující aktivita je na procvičení slovní zásoby ve španělštině. Obsahuje 48 základních slovíček z různých odvětví (státy, obchody, produkty, nábytek, ovoce… )   Veo Veo je hra, která se hraje především mezi dětmi a je populární ve španělsky mluvících zemích. Jedna osoba, nazývaná lídr, si vybírá předmět, který ostatní budou hádat. Lídr začíná hru slovy Veo veo (vidím, vidím) a ostatní odpovídají otázkou ¿Qué ves? (Co vidíš?). Poté lídr popisuje vybraný předmět pomocí různých tipů nebo charakteristik. Ostatní hráči hádají, o jaký předmět jde, a lídr jim poskytuje další informace, dokud ho neuhodnou.   S těmito materiály se vaše hodiny španělštiny stanou ještě živějšími a zajímavějšími pro vaše studenty. Buďte připraveni na aktivní a efektivní výuku plnou zábavy a interakce! Pozdvihněte úroveň své výuky španělštiny!
UUCZ-545541
Cizí jazyky>Didaktické hry>Postřehovky>SŠ
65.00