Bojovka-Protektorát Čechy a Morava

Předmět:
Počet stran:
10
Velikost: 370.52 KB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 2. 2025
Sdílet:
  • Žáci celkem na 5 stanovištích plní úkoly a postupně odkrývají písmena do tajné šifry.
  • Dějepisná bojovka je určena pro žáky 9. třídy základní školy, ideální pro hodinu dějepisu. Celá hra je navržena tak, aby se vešla do jedné vyučovací hodiny a zabavila všechny žáky během plnění tematických úkolů. Bojovka obsahuje pracovní listy, které žáci vyplňují při procházení jednotlivými stanovišti.
  • Každý tým řeší různé úkoly, hádanky, práci s textem, jejich splnění získává písmena, která je postupně vedou k rozluštění závěrečné šifry.

 

Lze vytisknout jako brožuru.

Další produkty od autora https://uciteleucitelum.cz/cart

677202
Výtvarná výchova
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Sada obsahuje 9 strašidelných omalovánek s říkankami. Strašidelné postavy jako duchové, upíři, dýně a čarodějnice, které
35.00 Kč
702982
Český jazyk - čtení
4., 5., 6.
Venkovní hry - bojovka - bez vzdělávání
Žáci se seznámí s příběhem sv. Martina a procvičí si dovednosti v českém jazyce – čtení s porozuměním, pravopis, tvoření
39.00 Kč
656685
Český jazyk
1.
Omalovánky
34 abecedových karet: Každá karta představuje jedno písmeno abecedy a je navržena tak, aby ji děti mohly vybarvovat
45.00 Kč
772627
Český jazyk - gramatika
5., 6., 7., 8., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Žáci si procvičí různé typy přídavných jmen, jejich vzory a skloňování. Cíl hry: Procvičit vzory přídavných jmen a
35.00 Kč
Bojovka-Protektorát Čechy a Morava Bojovka-Protektorát Čechy a Morava
Žáci celkem na 5 stanovištích plní úkoly a postupně odkrývají písmena do tajné šifry.Dějepisná bojovka je určena pro žáky 9. třídy základní školy, ideální pro hodinu dějepisu. Celá hra je navržena tak, aby se vešla do jedné vyučovací hodiny a zabavila všechny žáky během plnění tematických úkolů. Bojovka obsahuje pracovní listy, které žáci vyplňují při procházení jednotlivými stanovišti.Každý tým řeší různé úkoly, hádanky, práci s textem, jejich splnění získává písmena, která je postupně vedou k rozluštění závěrečné šifry. Lze vytisknout jako brožuru.
UUCZ-807323
Dějepis>Venkovní hry - bojovka - bez vzdělávání>9.>ZŠ – 2. STUPEŇ>🔍 Šifry
39.00