Já mám, kdo má? - Protektorát Čechy a Morava

Předmět:
Ročník:
Počet stran:
2
Velikost: 2.17 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Učitelka Barča
Nahráno:
Naposledy upraveno:
13. 2. 2025
Sdílet:

Materiál obsahuje 18 kartiček, díky kterým si žáci procvičí učivo o Protektorátu Čechy a Morava a o domácím a zahraničním odboji.

Vaši žáci si hravou formou prověří znalosti významných událostech, osobnostech a pojmech, které souvisí s Protektorátem Čechy a Morava.

Další produkty od autora Učitelka Barča

1052746
Dějepis
6., ZŠ – 2. STUPEŇ
Běhací diktát
Materiál obsahuje 13 kvízových karet na zopakování učiva době kamenné. Součástí je záznamový arch. Materiál je určen
35.00 Kč
788072
Dějepis
8.
Přehled učiva
Tento materiál je navržen tak, aby usnadnil výuku dějepisu nejen žákům, ale i nám učitelům. Editovatelný. Vážení
70.00 Kč
973456
Dějepis
8., 9.
Přípravy hodiny/lekce
Tento komplexní výukový materiál nabízí učitelům vše, co potřebují k vedení hodiny o T. G. Masarykovi. Obsahuje detailní
50.00 Kč
878302
Občanská výchova
6., 7., 8., 9., ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Interaktivní flipbook – OČR Zábavná učební pomůcka, která žáky seznámí s důležitými pojmy, evakuací, úkrytem apod. Každá
55.00 Kč
Já mám, kdo má? - Protektorát Čechy a Morava Já mám, kdo má? - Protektorát Čechy a Morava
Materiál obsahuje 18 kartiček, díky kterým si žáci procvičí učivo o Protektorátu Čechy a Morava a o domácím a zahraničním odboji.Vaši žáci si hravou formou prověří znalosti významných událostech, osobnostech a pojmech, které souvisí s Protektorátem Čechy a Morava.
UUCZ-792985
Dějepis>Já mám, kdo má>9.
25.00