JAN HUS, HUSITÉ - DIDAKTICKÉ HRY

Předmět:
Počet stran:
49
Velikost: 7.51 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Teacher to teachers
Nahráno:
Naposledy upraveno:
4. 9. 2025
Sdílet:

Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ. Materiál slouží k výuce tématu husitství a Jan Hus.

Lze jej využít ke samostatné práci, práci ve dvojicích, skupinové práci i jako součást projektového dne. Materiál slouží především k procvičení tématu.

Soubor obsahuje bojovku + záznamový arch - kvízy k procvičení/opakování tématu, hru TABU a hru já mám, kdo má. 

Materiál rozvíjí klíčové kompetence sociální a personální a komunikativní. 

Materiál se věnuje výstupům z RVP D-9-4-03 vymezí úlohu křesťanství a víry v životě středověkého člověka, konflikty mezi světskou a církevní mocí, D-9-5-01 vysvětlí nové myšlenky žádající reformu církve včetně reakce církve na tyto požadavky, D-9-5-02 vymezí význam husitské tradice pro český politický a kulturní život.

 

Další produkty od autora Teacher to teachers

922993
Dějepis
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Materiál slouží k výuce tématu PRŮMYSLOVÁ REVOLUCE. Jedná se o kompletní přípravu, která obsahuje návrh 2 vyučovacích
40.00 Kč
963343
Dějepis
ZŠ – 2. STUPEŇ
Přehled učiva
Materiál slouží k výuce tematického celku ANTICKÝ ŘÍM. Soubor obsahuje přehledové textové karty, které shrnují dané téma
60.00 Kč
307342
Dějepis
ZŠ – 2. STUPEŇ
Bingo
Materiál slouží k výuce tématu ŘECKÁ MYTOLOGIE. Soubor obsahuje hru bingo, hru já mám, kdo má, hru “dějepisné activity”
38.00 Kč
1022953
Dějepis
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Materiál slouží k výuce tématu SLOVANÉ. Lze jej využít ke samostatné práci, práci ve dvojicích, skupinové práci, metodě
41.00 Kč
JAN HUS, HUSITÉ - DIDAKTICKÉ HRY JAN HUS, HUSITÉ - DIDAKTICKÉ HRY
Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ. Materiál slouží k výuce tématu husitství a Jan Hus. Lze jej využít ke samostatné práci, práci ve dvojicích, skupinové práci i jako součást projektového dne. Materiál slouží především k procvičení tématu. Soubor obsahuje bojovku + záznamový arch - kvízy k procvičení/opakování tématu, hru TABU a hru já mám, kdo má.  Materiál rozvíjí klíčové kompetence sociální a personální a komunikativní.  Materiál se věnuje výstupům z RVP D-9-4-03 vymezí úlohu křesťanství a víry v životě středověkého člověka, konflikty mezi světskou a církevní mocí, D-9-5-01 vysvětlí nové myšlenky žádající reformu církve včetně reakce církve na tyto požadavky, D-9-5-02 vymezí význam husitské tradice pro český politický a kulturní život.  
UUCZ-293746
Dějepis>Didaktické hry>Přípravy hodiny/lekce>ZŠ – 2. STUPEŇ
44.00