PRŮMYSLOVÁ REVOLUCE: KOMPLETNÍ PŘÍPRAVA

Předmět:
Počet stran:
26
Velikost: 10.24 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Teacher to teachers
Nahráno:
Naposledy upraveno:
3. 8. 2025
Sdílet:

Materiál slouží k výuce tématu PRŮMYSLOVÁ REVOLUCE. Jedná se o kompletní přípravu, která obsahuje návrh 2 vyučovacích hodin.

Pracovat lze ve skupině, samostatně, frontálně.

Materiál pracuje se stanovišti, nabízí různé pracovní listy, takže si učitel může vybrat, který způsob práce vyhovuje jemu či žákům. Vhodné pro diferenciaci učiva.

V materiálu je také vzorové řešení.

Další produkty od autora Teacher to teachers

837640
Dějepis
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Přehled učiva
Materiál slouží k výuce tématu STAROVĚK: ŘECKÁ MYTOLOGIE. OBSAHUJE TÉMATA: OBECNÁ CHARAKTERISTIKA, BOHOVÉ, BOHYNĚ
25.00 Kč
752213
Dějepis
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka
Materiál slouží k výuce tématu PRŮMYSLOVÁ REVOLUCE. Lze jej využít ke samostatné práci, práci ve dvojicích, skupinové
42.00 Kč
852499
Dějepis
ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál slouží k výuce tématu MÍNOJSKÁ KRÉTA, CIVILIZACE. Lze jej využít ke samostatné práci, práci ve dvojicích
40.00 Kč
616515
Dějepis
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Venkovní hry - bojovka - bez vzdělávání
Materiál slouží k výuce tématu PRVNÍ SVĚTOVÁ VÁLKA. Lze jej využít ke samostatné práci, práci ve dvojicích, skupinové
40.02 Kč
PRŮMYSLOVÁ REVOLUCE: KOMPLETNÍ PŘÍPRAVA PRŮMYSLOVÁ REVOLUCE: KOMPLETNÍ PŘÍPRAVA
Materiál slouží k výuce tématu PRŮMYSLOVÁ REVOLUCE. Jedná se o kompletní přípravu, která obsahuje návrh 2 vyučovacích hodin.Pracovat lze ve skupině, samostatně, frontálně.Materiál pracuje se stanovišti, nabízí různé pracovní listy, takže si učitel může vybrat, který způsob práce vyhovuje jemu či žákům. Vhodné pro diferenciaci učiva.V materiálu je také vzorové řešení.
UUCZ-922993
Dějepis>Pracovní listy>Přehled učiva>Přípravy hodiny/lekce>SŠ>ZŠ – 2. STUPEŇ
40.00