Starověk (Mezopotámie, Egypt, Čína, Indie) - Já mám, kdo má

Předmět:
Počet stran:
11
Velikost: 1.72 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
15. 1. 2023
Cena:
25 Kč vč. DPH
Sdílet:

Typ materiálu:

o  Materiál se zaměřuje na procvičení starověkých oblastí jako Mezopotámie, Čína, Indie a Egypt, a to formou hry JÁ MÁM, KDO MÁ? Hra obsahuje celkem 42 kartiček s různými starověkými pojmy – panovníci, památky, předměty apod. Ideální na zopakování celého tématu. Určeno pro žáky ZŠ nebo také SŠ.

Jak s materiálem pracovat?

o  Materiál obsahuje celkem 42 kartiček. Kartičku obdrží každý žák ve třídě, přičemž někdo obdrží kartičky dvě (záleží, kolik žáků ve třídě máte). Úkolem žáků bude popsat pojmy tak, aby na ně žák se správnou kartičkou přišel. Do hry se zapojují úplně všichni ve třídě a kartičky si předem neukazují. Když budete někomu rozdávat kartičky dvě, dávejte pozor, aby se neshodovaly.

Cíl materiálu:

o  Materiál si klade za cíl zaktivizovat všechny žáky ve třídě. Pomocí kartiček s pojmy si žáci ověří, kolik si toho o starověkých říších pamatují. 

Další produkty od autora U Kantorky

233850
Český jazyk
ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Typ materiálu: o Materiál se zaměřuje na slovní zásobu českého jazyka, konkrétně na archaismy, historismy a neologismy
30.00 Kč
309084
Český jazyk
SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Typ materiálu: o Materiál se zaměřuje na problematiku psaní s/z/vz v předponách slov. Obsahuje pomocné kartičky s teorií
25.00 Kč
307018
Český jazyk
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Typ materiálu: o Materiál se skládá z několika částí a věnuje se českým nářečím. Součástí materiálu jsou kartičky se
30.00 Kč
307010
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Materiál se skládá ze dvou částí. První část je tvořena 20 kartičkami, na kterých jsou zapsána kritéria pro tvoření věty
25.00 Kč
Starověk (Mezopotámie, Egypt, Čína, Indie) - Já mám, kdo má Starověk (Mezopotámie, Egypt, Čína, Indie) - Já mám, kdo má
Typ materiálu: o  Materiál se zaměřuje na procvičení starověkých oblastí jako Mezopotámie, Čína, Indie a Egypt, a to formou hry JÁ MÁM, KDO MÁ? Hra obsahuje celkem 42 kartiček s různými starověkými pojmy – panovníci, památky, předměty apod. Ideální na zopakování celého tématu. Určeno pro žáky ZŠ nebo také SŠ. Jak s materiálem pracovat? o  Materiál obsahuje celkem 42 kartiček. Kartičku obdrží každý žák ve třídě, přičemž někdo obdrží kartičky dvě (záleží, kolik žáků ve třídě máte). Úkolem žáků bude popsat pojmy tak, aby na ně žák se správnou kartičkou přišel. Do hry se zapojují úplně všichni ve třídě a kartičky si předem neukazují. Když budete někomu rozdávat kartičky dvě, dávejte pozor, aby se neshodovaly. Cíl materiálu: o  Materiál si klade za cíl zaktivizovat všechny žáky ve třídě. Pomocí kartiček s pojmy si žáci ověří, kolik si toho o starověkých říších pamatují. 
UUCZ-235369
Dějepis>Já mám, kdo má>6.>7.>ZŠ – 2. STUPEŇ
25.00