Karty - fyzikální veličiny

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
20
Velikost: 26.54 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
24. 9. 2023
Cena:
60 Kč vč. DPH
Sdílet:

Milý učiteli,

připravila jsem pro tebe oboustranné kartičky, na kterých jsou fyzikální veličiny, jejich jednotky, značky, měřidla a vztahy. Na jedné straně je vždy název veličiny a na druhé straně značka, jednotka, měřidlo a vzoreček pro výpočet. Druhá strana slouží k ověření znalostí a pro kontrolu.

Kartičky stačí oboustranně vytisknout na tvrdý papír, nastříhat a třeba i zalaminovat.

Kartičky mohou sloužit ve vyučovací hodině k rychlému procvičování fyzikálních veličin. Kartičky mohou být taky využity jako výzdoba fyzikální učebny. Tuto výzdobu si žáci mohou prohlížet o přestávce a něco se tak přiučit.

Pro žáky je připravena tabulka, do které si mohou v průběhu studia zapisovat probrané veličiny. Stačí ji jen vytisknout oboustranně a vložit do sešitu. Výstupem jim pak bude přehled všech základních a odvozených veličin.

Pro koho jsou kartičky určené?

Karty jsou vhodné pro všechny ročníky druhého stupně základní školy, ale také je určitě využiješ na střední škole.

Další produkty od autora Veronika Mořkovská

402375
Fyzika
7.
AZ-kvíz
Jedná se o papírovou variaci známé hry AZ kvíz. Tento materiál obsahuje prázdné listy s hracím polem s políčky A-Ž. Dále
45.00 Kč
360303
Fyzika
ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Pracovní list pro výuku tématu "zvukové jevy" pracovní list obsahuje i hodnocení pracovního listu, které žáci na konci
35.00 Kč
380185
Fyzika
ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Jedná se o tabulku násobků a dílů pro základní školu. Tato tabulka může pomoci žákům s převodem jednotek ať už ve fyzice
25.00 Kč
399789
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 2. STUPEŇ
AZ-kvíz
Jedná se o papírovou variaci známé hry AZ kvíz. Tento materiál obsahuje prázdné listy s pyramidou s políčky A-Ž. Dále
30.00 Kč
Karty - fyzikální veličiny Karty - fyzikální veličiny
Milý učiteli, připravila jsem pro tebe oboustranné kartičky, na kterých jsou fyzikální veličiny, jejich jednotky, značky, měřidla a vztahy. Na jedné straně je vždy název veličiny a na druhé straně značka, jednotka, měřidlo a vzoreček pro výpočet. Druhá strana slouží k ověření znalostí a pro kontrolu. Kartičky stačí oboustranně vytisknout na tvrdý papír, nastříhat a třeba i zalaminovat. Kartičky mohou sloužit ve vyučovací hodině k rychlému procvičování fyzikálních veličin. Kartičky mohou být taky využity jako výzdoba fyzikální učebny. Tuto výzdobu si žáci mohou prohlížet o přestávce a něco se tak přiučit. Pro žáky je připravena tabulka, do které si mohou v průběhu studia zapisovat probrané veličiny. Stačí ji jen vytisknout oboustranně a vložit do sešitu. Výstupem jim pak bude přehled všech základních a odvozených veličin. Pro koho jsou kartičky určené? Karty jsou vhodné pro všechny ročníky druhého stupně základní školy, ale také je určitě využiješ na střední škole.
UUCZ-374455
Fyzika>Ostatní>SŠ>ZŠ – 2. STUPEŇ
60.00