CESTIČKY Z KOUZELNÉHO LESA - grafomotorické proužky

Předmět:
Kategorie:
Téma:
Počet stran:
8
Velikost: 13.06 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
31. 12. 2023
Sdílet:
 • Tato sada obsahuje 30 proužků (6 na A4) – každý z nich obsahuje jiný grafomotorický prvek (cestičku) a jinou houbičku.
 • Materiál je určen k laminaci – poté mohou děti projíždět cestičkami opakovaně pomocí stíratelné fixy na tabulky.
 • Činnost rozvíjí grafomotorické dovednosti i trpělivost, a především děti baví! Pomocí houbiček můžete s dětmi rozšiřovat i slovní zásobu (Kdo má modrý klobouček? Co drží houba v ruce? Která houba vypadá jako vánoční stromeček? …).

  Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů z oblastí:

  Dítě a jeho tělo - rozvoj pohybových schopností a zdokonalování dovedností v oblasti hrubé i jemné motoriky (koordinace a rozsahu pohybu, dýchání, koordinace ruky a oka apod.), ovládání pohybového aparátu a tělesných funkcí

  Dítě a jeho psychika: Jazyk a řeč - osvojení si některých poznatků a dovedností, které předcházejí čtení i psaní, rozvoj zájmu o psanou podobu jazyka i další formy sdělení verbální i neverbální (výtvarné, hudební, pohybové, dramatické) ; rozvoj řečových schopností a jazykových dovedností receptivních (vnímání, naslouchání, porozumění) i produktivních (výslovnosti, vytváření pojmů, mluvního projevu, vyjadřování)

  Dítě a jeho psychika - Poznávací schopnosti a funkce, představivost a fantazie, myšlenkové operace - posilování přirozených poznávacích citů (zvídavosti, zájmu, radosti z objevování apod.)

  Brožura obsahuje 30 druhů grafomotorických čar, které lze (kromě nastříhání na jednotlivé pruhy) využít i vcelku.

Další produkty od autora Lucie Šimků - HAPPi KyDS

332471
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Materiál najde uplatnění ve školkách, na ZŠ i doma. Tlačítka umístěte u vchodu do třídy (na zeď nebo futra) tak, aby na
45.00 Kč
433407
Anglický jazyk
Školní družina, 1., 2., 3., 4., 5., 6., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Přiřazovačky jsou parádní (a přitom jednoduchou a skladnou) pomůckou pro rychlé procvičení nové slovní zásoby nebo
35.00 Kč
79802
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
Sada 8 dějových posloupností (každá se skládá ze 3 částí). Podrobné info: Kartičky ke skládání správného pořadí děje (na
45.00 Kč
209243
Anglický jazyk
3., 4., 5., 6., 7., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Skládačky
Velká sada k seznámení se složenými slovy a k jejich procvičení. Materiál je primárně určen dětem 1. stupně ZŠ a
75.00 Kč
CESTIČKY Z KOUZELNÉHO LESA - grafomotorické proužky CESTIČKY Z KOUZELNÉHO LESA - grafomotorické proužky
Tato sada obsahuje 30 proužků (6 na A4) – každý z nich obsahuje jiný grafomotorický prvek (cestičku) a jinou houbičku. Materiál je určen k laminaci – poté mohou děti projíždět cestičkami opakovaně pomocí stíratelné fixy na tabulky. Činnost rozvíjí grafomotorické dovednosti i trpělivost, a především děti baví! Pomocí houbiček můžete s dětmi rozšiřovat i slovní zásobu (Kdo má modrý klobouček? Co drží houba v ruce? Která houba vypadá jako vánoční stromeček? …). Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů z oblastí: Dítě a jeho tělo - rozvoj pohybových schopností a zdokonalování dovedností v oblasti hrubé i jemné motoriky (koordinace a rozsahu pohybu, dýchání, koordinace ruky a oka apod.), ovládání pohybového aparátu a tělesných funkcí Dítě a jeho psychika: Jazyk a řeč - osvojení si některých poznatků a dovedností, které předcházejí čtení i psaní, rozvoj zájmu o psanou podobu jazyka i další formy sdělení verbální i neverbální (výtvarné, hudební, pohybové, dramatické) ; rozvoj řečových schopností a jazykových dovedností receptivních (vnímání, naslouchání, porozumění) i produktivních (výslovnosti, vytváření pojmů, mluvního projevu, vyjadřování) Dítě a jeho psychika - Poznávací schopnosti a funkce, představivost a fantazie, myšlenkové operace - posilování přirozených poznávacích citů (zvídavosti, zájmu, radosti z objevování apod.) Brožura obsahuje 30 druhů grafomotorických čar, které lze (kromě nastříhání na jednotlivé pruhy) využít i vcelku.
UUCZ-355170
Grafomotorika>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>Houby>Pohádky
39.00