zvířata žijící 2.

Kategorie:
Počet stran:
4
Velikost: 437.79 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající Napády pro děti
Nahráno:
Naposledy upraveno:
4. 9. 2022
Sdílet:

další domečky 1. sada ke stažení zde: Skládačky zvířata žijící... - Grafomotorika | UčiteléUčitelům.cz (uciteleucitelum.cz)

Slouží k rozvoji slovní zásoby. Můžete používat už pro nejmenší děti. Dejte před dítě jednu kartu a ono říká, co žije např v lese a vymyslí dalších několik zvířat žijící v daném místě. 

Další produkty od autora Napády pro děti

33949
Český jazyk
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Přípravy hodiny/lekce
4 puzzle a k ním název - slova nadřazená a podřazená. Dítě skládá puzzle podle věcí, která k sobě patří a určí správný
30.00 Kč
18002
Grafomotorika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Pexeso
Pexeso pro nejmenší - členové rodiny jednoduché pexeso pro nejmenší. Vyrobené pro syna 1 rok jako obrázkové kartičky 12
0.00 Kč
101026
Logopedie
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Přípravy hodiny/lekce
Karty jsou vhodné ke hře s figurkami, k upevňování učiva nebo lze z nich vytvořit Montessori třísložkové karty (2x
70.00 Kč
161637
Anglický jazyk
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Skládačky
Naučná kolečka lze použít na rozvoj řeči (např: Ukaž věc,kterou používáme na psaní. K opakování čísel (např: Ukaž číslo
45.00 Kč
zvířata žijící 2. zvířata žijící 2.
další domečky 1. sada ke stažení zde: Skládačky zvířata žijící... - Grafomotorika | UčiteléUčitelům.cz (uciteleucitelum.cz) Slouží k rozvoji slovní zásoby. Můžete používat už pro nejmenší děti. Dejte před dítě jednu kartu a ono říká, co žije např v lese a vymyslí dalších několik zvířat žijící v daném místě. 
UUCZ-30038
Grafomotorika>Logopedie>Prvouka>Skládačky>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>🐾 Živočichové
25.00