Hlasovátka do hudební výchovy 2

Kategorie:
Počet stran:
66
Velikost: 25.77 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
5. 2. 2023
Cena:
48 Kč vč. DPH
Sdílet:

Hlasovátka do hudební výchovy 2 jsou pokračováním Hlasovátek do hudební výchovy 1 a jsou určena pro starší děti nebo pro výuku hudební nauky na základních uměleckých školách. Slouží k hravému rozvoji sluchové představivosti, k propojení sluchového vjemu s konkrétním obrázkem a k okamžité kontrole. Tento soubor obsahuje 32 různých obrázků v barevné i černobílé verzi, které procvičují různé hudební prvky a pojmy. Obrázky můžete zalaminovat, vystřihnout a připevnit na dřevěné špachtle. Děti vybírají správné hlasovátko podle toho, co slyší. Černobílou verzi si mohou děti nejdříve samy dotvořit a vymalovat.

DUR - MOLL (tónina, akord, stupnice), PŮLTÓN - CELÝ TÓN (velká a malá sekunda), VELKÁ - MALÁ (intervaly 2, 3, 6, 7), VYSOKO - HLUBOKO (tón, melodie, rozsah), FORTE - PIANO (dynamika), AIOLSKÁ - HARMONICKÁ - MELODICKÁ (rozpoznávání mollových stupnic), ALLEGRO - MODERATO - LENTO (tempa), 2/4 - 3/4 - 4/4 (určování základního metra), TÓNIKA - DOMINANTA - SUBDOMINANTA (harmonické funkce), OBRATY KVINTAKORDU (kvintakord, sextakord, kvartsextakord), ČISTÁ - ZVĚTŠENÁ - ZMENŠENÁ (čisté a odvozené intervaly 1, 4, 5, 8), VELKÁ - MALÁ - ZVĚTŠENÁ - ZMENŠENÁ (velké a odvozené intervaly 2, 3, 6, 7).

Další produkty od autora Dana Macečková

221560
Hudební výchova
Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Písničky, básničky
Koledy 1 jsou vystřihovánky šesti známých koled v barevné i černobílé verzi jako šest různých vánočních stromečků
42.00 Kč
314611
Hudební výchova
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Omalovánky
Noto-rozcvičky 2 jsou určeny k rychlému procvičení not ve dvoučárkované oktávě. Materiál obsahuje 24 karet, list s
42.00 Kč
405607
Hudební výchova
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
8 obrázků strašidel s notami a pomlkami, které si děti mohou vystřihnout a porovnávat je. Řadit je za sebou od nejdelší
0.00 Kč
77348
Hudební výchova
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Pracovní listy pro hudební nauku a hudební výchovu se zimní tematikou různé obtížnosti. Obsah: Chaloupka barevně –
40.00 Kč
Hlasovátka do hudební výchovy 2 Hlasovátka do hudební výchovy 2
Hlasovátka do hudební výchovy 2 jsou pokračováním Hlasovátek do hudební výchovy 1 a jsou určena pro starší děti nebo pro výuku hudební nauky na základních uměleckých školách. Slouží k hravému rozvoji sluchové představivosti, k propojení sluchového vjemu s konkrétním obrázkem a k okamžité kontrole. Tento soubor obsahuje 32 různých obrázků v barevné i černobílé verzi, které procvičují různé hudební prvky a pojmy. Obrázky můžete zalaminovat, vystřihnout a připevnit na dřevěné špachtle. Děti vybírají správné hlasovátko podle toho, co slyší. Černobílou verzi si mohou děti nejdříve samy dotvořit a vymalovat. DUR - MOLL (tónina, akord, stupnice), PŮLTÓN - CELÝ TÓN (velká a malá sekunda), VELKÁ - MALÁ (intervaly 2, 3, 6, 7), VYSOKO - HLUBOKO (tón, melodie, rozsah), FORTE - PIANO (dynamika), AIOLSKÁ - HARMONICKÁ - MELODICKÁ (rozpoznávání mollových stupnic), ALLEGRO - MODERATO - LENTO (tempa), 2/4 - 3/4 - 4/4 (určování základního metra), TÓNIKA - DOMINANTA - SUBDOMINANTA (harmonické funkce), OBRATY KVINTAKORDU (kvintakord, sextakord, kvartsextakord), ČISTÁ - ZVĚTŠENÁ - ZMENŠENÁ (čisté a odvozené intervaly 1, 4, 5, 8), VELKÁ - MALÁ - ZVĚTŠENÁ - ZMENŠENÁ (velké a odvozené intervaly 2, 3, 6, 7).
UUCZ-254751
Hudební výchova>Ostatní>ZŠ – 2. STUPEŇ
48.00