Muzicírování pro xylofon (A)

Téma:
Počet stran:
25
Velikost: 2.61 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
31. 12. 2023
Sdílet:

Ahoj,

nabízím předlohu ke hře na xylofon nebo metalofon. Vyrobila jsem ji pro manžela, aby mohl hrát naší dcerce, ale určitě je to dobrá zábava i pro 3-4 leté děti. Jedná se o vzdělávací materiál pro MŠ a ZŠ. Materiál obsahuje 25 písní. 20 je českých lidových a 5 vánočních koled. Jejich názvy vidíte v náhledovém obrázku.

Další produkty od autora Veronika Kostolanská

216257
Hudební výchova
Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Písničky, básničky
Dobrý den, nabízím předlohy pro hru na bobotubes pro děti i dospělé. Materiál obsahuje 13 koled v jednoduché verzi a 5 z
50.00 Kč
81274
Hudební výchova
Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Ahoj, nabízím předlohu ke hře na zvonečky. Vyrobila jsem ji pro manžela, aby mohl hrát naší dcerce, ale určitě je to
70.00 Kč
187932
Grafomotorika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Pracovní listy
Grafomotorické karty pro malé ručky. Nakreslila jsem obrázky, při obtahování kterých si děti procvičí různé pohyby ruky
50.00 Kč
549382
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Dobrý den, v PDF najdete 25 vzorů vlaječek, které jsou ve velikosti A4 i ve velikosti A5. Můžete je libovolně
0.00 Kč
Muzicírování pro xylofon (A) Muzicírování pro xylofon (A)
Ahoj,nabízím předlohu ke hře na xylofon nebo metalofon. Vyrobila jsem ji pro manžela, aby mohl hrát naší dcerce, ale určitě je to dobrá zábava i pro 3-4 leté děti. Jedná se o vzdělávací materiál pro MŠ a ZŠ. Materiál obsahuje 25 písní. 20 je českých lidových a 5 vánočních koled. Jejich názvy vidíte v náhledovém obrázku.
UUCZ-81263
Hudební výchova>Didaktické hry>Písničky, básničky>Přípravy hodiny/lekce>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>🎨 Barvy
70.00