Valentýnské pracovní listy

Ročník:
Kategorie:
Téma:
Počet stran:
21
Velikost: 12.74 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
23. 3. 2022
Cena:
79 Kč vč. DPH
Sdílet:

I když Valentýna neslavíme, dovolila jsem si vytvořit 21 pracovních listů s touto tématikou pro děti od přípravného ročníku až po 5. ročník. Každý ročník má 3 listy, takže učitel může žákům každý týden zadat jednu stránku a tím získá zpětnou vazbu na celý únor. Látka je koncipovaná tak, aby žák daného ročníku procvičoval jen to, co by už měl umět.

Tyto listy možná mohou působit až moc sladce, růžově, nebo červeně, ale to k Valentýnu prostě patří. Můžeme alespoň touto formou s žáky zapomenout na to, co se kolem děje a můžeme jim udělat hudebku pro tento měsíc trošku zábavnější.

Věřím, že tyhle pracovní listy dokáží naše žáky trošku namotivovat a probudit v nich zvědavost a ještě větší zájem o hudbu zábavnou formou.

Další produkty od autora Mgr. Veronika Mlčáková

85621
Hudební výchova
MŠ, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Advent máme tady!!! :-) Milé kolegyně a kolegové, připravila jsem si pro Vás další pokračování pracovních listů s
100.00 Kč
25132
Hudební výchova
MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5.
Pracovní listy
Jaro máme tady!!! :-) Milé kolegyně a kolegové, připravila jsem si pro Vás další pokračování pracovních listů s jarní a
99.00 Kč
23758
Matematika
MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Pracovní listy
Cílem je seznámit žáky s číselnou řadou hravou formou. V souboru naleznete aktivity, které mají sloužit k nácviku
40.00 Kč
Valentýnské pracovní listy Valentýnské pracovní listy
I když Valentýna neslavíme, dovolila jsem si vytvořit 21 pracovních listů s touto tématikou pro děti od přípravného ročníku až po 5. ročník. Každý ročník má 3 listy, takže učitel může žákům každý týden zadat jednu stránku a tím získá zpětnou vazbu na celý únor. Látka je koncipovaná tak, aby žák daného ročníku procvičoval jen to, co by už měl umět. Tyto listy možná mohou působit až moc sladce, růžově, nebo červeně, ale to k Valentýnu prostě patří. Můžeme alespoň touto formou s žáky zapomenout na to, co se kolem děje a můžeme jim udělat hudebku pro tento měsíc trošku zábavnější. Věřím, že tyhle pracovní listy dokáží naše žáky trošku namotivovat a probudit v nich zvědavost a ještě větší zájem o hudbu zábavnou formou.
UUCZ-20428
Hudební výchova>Pracovní listy>Valentýn
79.00