Bee Bot - tabulky a pomůcky

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
5
Velikost: 2.08 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 1. 2023
Cena:
25 Kč vč. DPH
Sdílet:

Grafické zaznamenávání k robotickým včelkám Bee Bot.

V sadě najdete síť 4x6 a 4x4 políček. Pod každou sítí je také řádek  se čtverečky, kde je možné zaznamenávat trasu, kterou napíšou pomocí šipek - zanček, které má včelka na sobě. Další možnost je napsání znaků učitelem a děti podle toho určují cestu. Pro opakovatelné použití lze zalaminovat a využívat tabulový fix.

Jeden arch se znaky, které má včelka na sobě. Ty rozstříhat a zalaminovat a využívat k zaznamenání trasy - u nás využíváme lišty na suché zipy. Kdo nemá může využít další stránky v souboru, kde jsou řádky se čtverečky a využívat ji - také lze využívat k zapisování trasy.

A poslední arch je s včelkami - ty využíváme při práci s sítí - včelku nalepíme, aby děti viděly, kde bude včelka začínat.

Ve fantazii se meze nekladou a s včelkami je velká zábava. Mnoho možností k využití. 

Další produkty od autora Barbora Tesaříková Fischerová

263764
Grafomotorika
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Ponožkový den - 21.3. Spojovačka - hledání ponožek do páru Hledání jiné ponožky v řadě
0.00 Kč
207030
Prvouka
MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
Soubor pracovních listů a didaktických her Lidské tělo - 3 pracovní listy (spojovačky, vytleskávání); kartičky s obrázky
50.00 Kč
261884
Grafomotorika
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Obrázková bludiště - spoj stejné symboly/zakroužkuj/vybarvi a vytvoř cestu. Cesta začíná samotným obrázkem v kroužku
25.00 Kč
199712
Logopedie
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci
Já mám, kdo má
Didaktická hra "Já jsem..., kdo je...?". Ideální pro rozvoj komunikačních dovedností, slovní zásoby, paměti a zrakové i
30.00 Kč
Bee Bot - tabulky a pomůcky Bee Bot - tabulky a pomůcky
Grafické zaznamenávání k robotickým včelkám Bee Bot. V sadě najdete síť 4x6 a 4x4 políček. Pod každou sítí je také řádek  se čtverečky, kde je možné zaznamenávat trasu, kterou napíšou pomocí šipek - zanček, které má včelka na sobě. Další možnost je napsání znaků učitelem a děti podle toho určují cestu. Pro opakovatelné použití lze zalaminovat a využívat tabulový fix. Jeden arch se znaky, které má včelka na sobě. Ty rozstříhat a zalaminovat a využívat k zaznamenání trasy - u nás využíváme lišty na suché zipy. Kdo nemá může využít další stránky v souboru, kde jsou řádky se čtverečky a využívat ji - také lze využívat k zapisování trasy. A poslední arch je s včelkami - ty využíváme při práci s sítí - včelku nalepíme, aby děti viděly, kde bude včelka začínat. Ve fantazii se meze nekladou a s včelkami je velká zábava. Mnoho možností k využití. 
UUCZ-243364
Informatika>Pracovní listy>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Programování
25.00