Karneval je tu

Počet stran:
31
Velikost: 4.22 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
18. 9. 2023
Cena:
49 Kč vč. DPH
Sdílet:

Tento materiál obsahuje prezentaci o zajímavostech karnevalu v Itálii a tři zábavně didaktické aktivity. Strany 3 - 7 jsou vypracované ve dvojjazyčné česko-italské verzi, proto mohou být přínosem pro jazykové školy ve výuce italského jazyka, nebo italských reálií. Případně je lze využít i do výuky zeměpisu.

Hlavní částí materiálu jsou ale především tři jednoduché aktivity, se kterými si mohou děti i dospělí užít karnevalové období. Součástí všech aktivit jsou šablony různých typů masek, které lze jednoduše vytisknout, vystřihnout na měkký či tvrdý papír formátu A4 a dále s nimy pracovat a bavit se.

Materiál rozvíjí fantazii, motoriku ruky i sociální dovednosti a lze jej využít při vyučování, nebo jako volnočasovou aktivitu.

Aktivita č.1 Vyrobte si masku Harlekýna.

Aktivita č.2 Maskujeme se jak se nám líbí.

Aktivita č.3 Veselé brýle z papíru.

Budete potřebovat: Papír, nůžky, barevné fixy, pastelky, nebo vodové a jiné barvy, lepidlo. Na aktivitu č. 1, masku bez nožiček za ucho, si navíc pořiďte ještě gumičku.

Další produkty od autora Martina Dvořáková Moriscoová

265500
Pracovní činnosti
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Velikonoční omalovánky inspirované příběhem Děti a Velikonoce. Obsahuje i dvě stránky s didaktickou aktivitou pro
0.00 Kč
230310
Strukturované učení
Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Omalovánky
Vytiskněte si betlém ve formátu A4, který si díky jednoduchému návodu lehce postavíte. K jeho vytvoření potřebujete
25.00 Kč
215490
Anglický jazyk
MŠ, Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ
Projekty
Veselé Vánoce Kreativní sada pro vytváření vánočních přáníček. Obsahuje ručně malované obrázky, šablony stromečku a
35.00 Kč
281171
Přírodověda
MŠ, Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Tato aktivita rozvíjí jemnou motoriku i fantazii a může sloužit jako velikonoční dekorace. Součástí materiálu je i
25.00 Kč
Karneval je tu Karneval je tu
Tento materiál obsahuje prezentaci o zajímavostech karnevalu v Itálii a tři zábavně didaktické aktivity. Strany 3 - 7 jsou vypracované ve dvojjazyčné česko-italské verzi, proto mohou být přínosem pro jazykové školy ve výuce italského jazyka, nebo italských reálií. Případně je lze využít i do výuky zeměpisu. Hlavní částí materiálu jsou ale především tři jednoduché aktivity, se kterými si mohou děti i dospělí užít karnevalové období. Součástí všech aktivit jsou šablony různých typů masek, které lze jednoduše vytisknout, vystřihnout na měkký či tvrdý papír formátu A4 a dále s nimy pracovat a bavit se. Materiál rozvíjí fantazii, motoriku ruky i sociální dovednosti a lze jej využít při vyučování, nebo jako volnočasovou aktivitu. Aktivita č.1 Vyrobte si masku Harlekýna. Aktivita č.2 Maskujeme se jak se nám líbí. Aktivita č.3 Veselé brýle z papíru. Budete potřebovat: Papír, nůžky, barevné fixy, pastelky, nebo vodové a jiné barvy, lepidlo. Na aktivitu č. 1, masku bez nožiček za ucho, si navíc pořiďte ještě gumičku.
UUCZ-255305
Italský jazyk>Výtvarná výchova>Nezařazené k předmětu>Omalovánky>Pracovní listy>Výzdoba třídy>Školní družina>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Barvy>Masopust, Karneval
49.00