Karneval je tu

Počet stran:
31
Velikost: 4.18 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
30. 1. 2024
Sdílet:

Jedná se o vzdělávací materiál pro MŠ/ZŠ.

Tento materiál obsahuje prezentaci o zajímavostech karnevalu v Itálii a tři zábavně didaktické aktivity. Strany 3 - 7 jsou vypracované ve dvojjazyčné česko-italské verzi, proto mohou být přínosem pro jazykové školy ve výuce italského jazyka, nebo italských reálií. Případně je lze využít i do výuky zeměpisu.

Hlavní částí materiálu jsou ale především tři jednoduché aktivity, se kterými si mohou děti i dospělí užít karnevalové období. Součástí všech aktivit jsou šablony různých typů masek, které lze jednoduše vytisknout, vystřihnout na měkký či tvrdý papír formátu A4 a dále s nimy pracovat a bavit se.

Materiál rozvíjí fantazii, motoriku ruky i sociální dovednosti a lze jej využít při vyučování, nebo jako volnočasovou aktivitu.

Aktivita č.1 Vyrobte si masku Harlekýna.

Aktivita č.2 Maskujeme se jak se nám líbí.

Aktivita č.3 Veselé brýle z papíru.

Budete potřebovat: Papír, nůžky, barevné fixy, pastelky, nebo vodové a jiné barvy, lepidlo. Na aktivitu č. 1, masku bez nožiček za ucho, si navíc pořiďte ještě gumičku.

Další produkty od autora Martina Dvořáková Moriscoová

323341
Pracovní činnosti
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Omalovánky
Vyrobte si s dětmi zábavný obrázek ve 3D s námětem letních výletů. Budete potřebovat jenom nůžky, barevné paste l ky
35.00 Kč
459393
Anglický jazyk
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Kalendář pro děti
Tento materiál lze využívat jako celoroční pomůcku při výuce cizích jazyků, studenti si snadno osvojí názvy měsíců i dnů
39.00 Kč
284652
Přírodověda
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Omalovánky
Vybarvi si jarní mandalu a nauč se rozpoznat a nakreslit šest jarních kytiček. Jedná se o vzdělávací materiál pro MŠ/ZŠ
35.00 Kč
281171
Přírodověda
MŠ, Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Jedná se o vzdělávací materiál pro MŠ/ZŠ. Tato aktivita rozvíjí jemnou motoriku i fantazii a může sloužit jako
25.00 Kč
Karneval je tu Karneval je tu
Jedná se o vzdělávací materiál pro MŠ/ZŠ. Tento materiál obsahuje prezentaci o zajímavostech karnevalu v Itálii a tři zábavně didaktické aktivity. Strany 3 - 7 jsou vypracované ve dvojjazyčné česko-italské verzi, proto mohou být přínosem pro jazykové školy ve výuce italského jazyka, nebo italských reálií. Případně je lze využít i do výuky zeměpisu. Hlavní částí materiálu jsou ale především tři jednoduché aktivity, se kterými si mohou děti i dospělí užít karnevalové období. Součástí všech aktivit jsou šablony různých typů masek, které lze jednoduše vytisknout, vystřihnout na měkký či tvrdý papír formátu A4 a dále s nimy pracovat a bavit se. Materiál rozvíjí fantazii, motoriku ruky i sociální dovednosti a lze jej využít při vyučování, nebo jako volnočasovou aktivitu. Aktivita č.1 Vyrobte si masku Harlekýna. Aktivita č.2 Maskujeme se jak se nám líbí. Aktivita č.3 Veselé brýle z papíru. Budete potřebovat: Papír, nůžky, barevné fixy, pastelky, nebo vodové a jiné barvy, lepidlo. Na aktivitu č. 1, masku bez nožiček za ucho, si navíc pořiďte ještě gumičku.
UUCZ-255305
Italský jazyk>Výtvarná výchova>Nezařazené k předmětu>Omalovánky>Pracovní listy>Výzdoba třídy>Školní družina>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Barvy>Masopust, Karneval
49.00