Cvičíme jazýček s klauny - Motorika mluvidel

Kategorie:
Počet stran:
17
Velikost: 6.67 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
21. 1. 2025
Sdílet:

Cvičíme jazýček s klauny - Motorika mluvidel 

Brožura obsahuje:

  • 20 autorských obrázků s popisem cviků ve 2 velikostech - A5 a A6
  • 2 originální pohybové hry

Vše si nejdříve vytiskneme a přečteme. Materiál je vhodný pro děti předškolního a mladšího školního věku. Materiál lze vytisknout jako brožuru.

Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů z oblasti.

Příklady:

Kompetence k učení - se učí nejen spontánně, ale i vědomě, vyvine úsilí, soustředí se na činnost a záměrně si zapamatuje; při zadané práci dokončí, co započalo; dovede postupovat podle instrukcí a pokynů, je schopno dobrat se k výsledkům – rozvíjíme zrakové vnímání (napodobujeme, co vidíme na předloze)

Vzdělávací oblast – Dítě a jeho tělo – rozvíjíme motoriku (procvičujeme motoriku mluvidel za pomoci obrázků)

192739
Logopedie
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Ostatní
Ťulík, Belík, Zlounek.... To jsou jména duchů, kteří již celá staletí sídlí na nedalekém hradu, kde bydlí děti. Čekají
60.00 Kč
604833
Logopedie
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Ostatní
Cvičíme s dětmi jazýček - motorika mluvidel Obrázky s dětmi a cviky se hodí na celý školní rok. Můžeme je využít hnedka
75.00 Kč
502480
Logopedie
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Ostatní
CO VIDĚLA VÍLA JARNĚNKA 3 druhy kruhů s obrázky (barevné i stíny), 48 karet s předlohami (3 obtížnosti), varianty ke
49.00 Kč
542796
Logopedie
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Ostatní
Čarodějnice rády vaří kouzelné lektvary. Podaří se Vám zjistit, co za pomoci každého lektvaru vykouzlí? :) Co vykouzlí
40.00 Kč
Cvičíme jazýček s klauny - Motorika mluvidel Cvičíme jazýček s klauny - Motorika mluvidel
Cvičíme jazýček s klauny - Motorika mluvidel Brožura obsahuje:20 autorských obrázků s popisem cviků ve 2 velikostech - A5 a A62 originální pohybové hryVše si nejdříve vytiskneme a přečteme. Materiál je vhodný pro děti předškolního a mladšího školního věku. Materiál lze vytisknout jako brožuru.Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů z oblasti.Příklady:Kompetence k učení - se učí nejen spontánně, ale i vědomě, vyvine úsilí, soustředí se na činnost a záměrně si zapamatuje; při zadané práci dokončí, co započalo; dovede postupovat podle instrukcí a pokynů, je schopno dobrat se k výsledkům – rozvíjíme zrakové vnímání (napodobujeme, co vidíme na předloze)Vzdělávací oblast – Dítě a jeho tělo – rozvíjíme motoriku (procvičujeme motoriku mluvidel za pomoci obrázků)
UUCZ-768777
Logopedie>Nezařazené k předmětu>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika>🤡 Masopust, Karneval>❄️ Zima>🌦️ Roční období
65.00