Dechová cvičení s brčkem

Předmět:
Téma:
Počet stran:
27
Velikost: 17.42 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
21. 5. 2024
Sdílet:

Dechová cvičení s brčkem

Tuto aktivitu využiješ s dětmi jak při individuální, tak při skupinové práci. Už potřebuješ jen správný počet brček. :-) 

Brčka doporučuji pořídit plastové s kolínkem, určitě nepořizuj papírové, skleněné, ani kovové.Připravila jsem pro tebe 12 autorských obrázků, které si rozhodně vytiskni na A4 svaž do kroužkové vazby tak,

abys mohla vždy otočit jen ten správný obrázek na dané (tematické) období a pracovat jen s ním.

 

Jak s materiálem pracovat?

K nim vždy náleží malinké obrázky, tyto obrázky si nakopíruj pro svou potřebu a vystříhej.

Rozstříhané obrázky měj v takové velikosti, aby nehrozilo vdechnutí brčkem! Doporučuji je tisknout v té vělikosti tak, jak jsem vám je připravila do dokumentu.

 

  • malý obrázek dítě nasaje brčkem a přenese na příslušný velký obrázek
  • tiskněte na klasické kancelářské papíry a také některé mini obrázky vytiskněte na tvrdší papír jako druhou obtížnost úkolu
  • využijte materiál i v dalších oblastech - kombinujte rozvoj jemné motoriky (nabírání obrázků rukou)
  • zvolte obtížnější varianty - např. výběr jen míčků (mezi více druhy obrázků), nebo např. výběr jen té veverky, co se dívá doprava atd.)

Další produkty od autora Bc. Tereza Kyselová

11184
Logopedie
MŠ, MŠ - předškoláci
Výzdoba třídy
Komunikační tematické karty vhodné na logopedii, ale také do mateřských škol do komunikačních kroužků nebo jako výzdoba.
55.00 Kč
13570
Přírodověda
1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Didaktická hra sloužící k zábavnému naučení hodin obsahuje 48 budíků spolu s digitálními časy a jsou připravené k tisku
50.00 Kč
90569
Logopedie
MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
CO VIDÍŠ? Použij karty nejen k procvičování zrakové percepce u Tvých mrňousků, ale rozvíjej jim i komunikační schopnosti
39.00 Kč
10426
Český jazyk
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Didaktické hry
Aktivita pro rozvoj slovní zásoby, do výuky češtiny i na logopedii. SADA ZAHRNUJE Komunikační karty - věci z denního
120.00 Kč
Dechová cvičení s brčkem Dechová cvičení s brčkem
Dechová cvičení s brčkem Tuto aktivitu využiješ s dětmi jak při individuální, tak při skupinové práci. Už potřebuješ jen správný počet brček. :-)  Brčka doporučuji pořídit plastové s kolínkem, určitě nepořizuj papírové, skleněné, ani kovové. Připravila jsem pro tebe 12 autorských obrázků, které si rozhodně vytiskni na A4 svaž do kroužkové vazby tak, abys mohla vždy otočit jen ten správný obrázek na dané (tematické) období a pracovat jen s ním.   Jak s materiálem pracovat? K nim vždy náleží malinké obrázky, tyto obrázky si nakopíruj pro svou potřebu a vystříhej. Rozstříhané obrázky měj v takové velikosti, aby nehrozilo vdechnutí brčkem! Doporučuji je tisknout v té vělikosti tak, jak jsem vám je připravila do dokumentu.   malý obrázek dítě nasaje brčkem a přenese na příslušný velký obrázek tiskněte na klasické kancelářské papíry a také některé mini obrázky vytiskněte na tvrdší papír jako druhou obtížnost úkolu využijte materiál i v dalších oblastech - kombinujte rozvoj jemné motoriky (nabírání obrázků rukou) zvolte obtížnější varianty - např. výběr jen míčků (mezi více druhy obrázků), nebo např. výběr jen té veverky, co se dívá doprava atd.)
UUCZ-578113
Logopedie>Didaktické hry>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>Den dětí
49.00