Dinosauří bojovka: Cesta za dinosauřím vejcem

Předmět:
Logopedie
Ročník:
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Kategorie:
Venkovní stezky, aktivity
Téma:
Dinosauři, Pravěk
Počet stran:
Velikost: 23.49 MB
Prodávající:
Nahráno: 12. 05. 2022
Cena:
88 Kč vč. DPH

Dinosauří bojovka je doprovázena příběhem Tyrannosauruse rexa, který se už těší na vylíhnutí dinosauřího mláděte. Jeho vejce však někdo ukradne z hnízda, zatímco je dinosaurus na lovu. Zanechá však po sobě stopy a tak se po nich Tyranosaurus rex vydá. Na konci stezky už nenajde celé vejce, ale vylíhnutého malého dinosaura, kterého si děti pojmenují.

Stezka obsahuje 55 stran ( z toho 6 stran omalovánek), kde je spousta zábavných úkolů, pohybových her a hádanek. Stezku můžete hrát s jedním dítětem, ale i se skupinkou dětí. Je určena pro předškolní věk a mladší školní věk. Vhodné v MŠ v rámci logo chvilek.

Dinosauří bojovka: Cesta za dinosauřím vejcem Dinosauří bojovka: Cesta za dinosauřím vejcem
Dinosauří bojovka je doprovázena příběhem Tyrannosauruse rexa, který se už těší na vylíhnutí dinosauřího mláděte. Jeho vejce však někdo ukradne z hnízda, zatímco je dinosaurus na lovu. Zanechá však po sobě stopy a tak se po nich Tyranosaurus rex vydá. Na konci stezky už nenajde celé vejce, ale vylíhnutého malého dinosaura, kterého si děti pojmenují. Stezka obsahuje 55 stran ( z toho 6 stran omalovánek), kde je spousta zábavných úkolů, pohybových her a hádanek. Stezku můžete hrát s jedním dítětem, ale i se skupinkou dětí. Je určena pro předškolní věk a mladší školní věk. Vhodné v MŠ v rámci logo chvilek.
137830
Logopedie>Venkovní stezky, aktivity>MŠ>MŠ - předškoláci>Speciální pedagogika>Dinosauři, Pravěk
88.00