Já mám, kdo má? - HALLOWEEN

Předmět:
Počet stran:
6
Velikost: 4.01 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Učitelka ze školky
Nahráno:
Naposledy upraveno:
9. 10. 2025
Sdílet:

Hra já mám, kdo má na téma HALLOWEEN


Soubor obsahuje 32 kartiček. 

Pro dlouhodobější používání doporučuji zalaminovat

Pravidla hry já mám, kdo má.

Karty se rozdají mezi hráče. Kdo má první kartu přečte ze své karty: Já mám (obrázek nahoře), poté se zeptá, Kdo má – (obrázek dole).

začíná hráč, který má na kartičce START, a končí hráč který má na kartě cíl.

Na dotaz reaguje další tím, že pojmenuje obrázek, který řekl předchozí hráč jako druhý.

Výsledkem je, že společně hráči vytvoří navazující řadu.

Další produkty od autora Učitelka ze školky

325883
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Bingo
Letní bingo pro teplé letní dny. Sada obsahuje 30 karet a losovací kartičky Pravidla: Každý hráč obdrží hrací kartu s
30.00 Kč
504647
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Pracovní listy
41 barevných i černobílých pracovních listů, k procvičení předmatematických zrakového a sluchového vnímání, logického
35.00 Kč
992168
Logopedie
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Postřehovky
Postřehovka je karetní hra, která je založena na rychlosti a pozornosti. Cílem hry je najít shodu mezi dvěma kartami co
25.00 Kč
650764
Logopedie
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Bingo
Výukový materiál Bingo - rozvoj pozornosti Sada obsahuje 30 karet a losovací kartičky, které můžete použít i jako pexeso
25.00 Kč
Já mám, kdo má? - HALLOWEEN Já mám, kdo má? - HALLOWEEN
Hra já mám, kdo má na téma HALLOWEENSoubor obsahuje 32 kartiček. Pro dlouhodobější používání doporučuji zalaminovatPravidla hry já mám, kdo má.Karty se rozdají mezi hráče. Kdo má první kartu přečte ze své karty: Já mám (obrázek nahoře), poté se zeptá, Kdo má – (obrázek dole).začíná hráč, který má na kartičce START, a končí hráč který má na kartě cíl.Na dotaz reaguje další tím, že pojmenuje obrázek, který řekl předchozí hráč jako druhý.Výsledkem je, že společně hráči vytvoří navazující řadu.
UUCZ-992153
Logopedie>Já mám, kdo má>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>Speciální pedagogika>🎃 Halloween, Dušičky
25.00