POSTŘEHOVKA S PTÁČKEM (hláska Č)

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
11
Velikost: 17.2 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Jana Irovská
Nahráno:
Naposledy upraveno:
8. 5. 2025
Sdílet:

Soubor obsahuje velkého ptáčka o velikosti 2xA4 (stínový, obrázkový), kterého si vytiskneme, zalaminujeme, vystřihneme a spojíme izolepou ze zadní
části. Také možnost tisku na A3. Dále je zde 24 kartiček s obrázky na hlásku Č. Taháme obrázky z pytlíčku a úkolem je rychle najít daný obrázek. Kdo ho dříve najde, nechá si kartičku. Vyhrává ten, kdo má nejvíce kartiček.

Další produkty od autora Jana Irovská

325157
Logopedie
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Výzdoba třídy
Soubor obsahuje 11 barevných pastelek (červená, žlutá, zelená, modrá, oranžová,hnědá, černá, bílá, růžová, fialová, šedá
30.00 Kč
1055438
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Ostatní
Soubor obsahuje 40 hvězd s vánočními úkoly určenými k šipkované.
60.00 Kč
46379
Logopedie
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Celoroční tematická hra
Bojovka, která je vhodná jak pro předškolní děti tak mladší školní věk, je určená jak pro jednoho hráče, tak pro
70.00 Kč
450904
Logopedie
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Já mám, kdo má
Soubor obsahuje 20 karet, které si vytiskneme, zalaminujeme,vystřihneme. Dětem rozdáme kartičky a děti říkají: “Já mám
35.00 Kč
POSTŘEHOVKA S PTÁČKEM (hláska Č) POSTŘEHOVKA S PTÁČKEM (hláska Č)
Soubor obsahuje velkého ptáčka o velikosti 2xA4 (stínový, obrázkový), kterého si vytiskneme, zalaminujeme, vystřihneme a spojíme izolepou ze zadníčásti. Také možnost tisku na A3. Dále je zde 24 kartiček s obrázky na hlásku Č. Taháme obrázky z pytlíčku a úkolem je rychle najít daný obrázek. Kdo ho dříve najde, nechá si kartičku. Vyhrává ten, kdo má nejvíce kartiček.
UUCZ-874222
Logopedie>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>Speciální pedagogika>🦅 Ptáci
50.00