Advent - 1. třída

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Téma:
Počet stran:
7
Velikost: 1.96 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
20. 3. 2022
Sdílet:

Matematické PL pro prvňáčky, zaměřené na procvičování + - v oboru do 6, 

poznávání  čísel 0 – 7

Sada obsahuje 7 černobílých PL + 2 barevné PL pro rychlejší kontrolu:

Popis jednotlivých PL:

  1. Adventní věnec:

Tradičním symbolem adventu je adventní věnec.  Svíčky se zapalují postupně, a to vždy v neděli.

Děti  vyberou správné adventní svíce – jsou to ty, které mají správný výsledek.

Tyto 4 svíce najdou, vykreslí a výsledky ještě seřadí od nejmenšího po největší, nalepí na adventní věnec. Příklady z ostatních svíček, které mají špatný výsledek mohou opsat do svého sešitu a vypočítat správně.

  1. Rozsviť vánoční strom:

,,Na začátku adventu je zvykem v mnoha městech i obcích rozsvěcovat vánoční strom.“,,Rozsviť“  si svůj  strom světly! Děti vypočítají, vystříhají, vybarví  jen ty světla, která mají výsledek  větší než 4. Celý strom vykreslí a poté vybarvená světla lepí na vánoční strom.

V těchto 2 materiálech je více ,,zbytkového“ papíru (za to se omlouvám), proto  pro úsporu papíru doporučuji tisknout svíčky a ,,světla“ třeba na z jedné strany potištěný papír, nebo aktivity použít ve skupinové práci, třeba ve dvojicích.

  1. Vánoční věnec na dveře – PL – vybarvování podle výsledků
  2. Stavění betlémů – PL – vybarvování podle výsledků
  3. Dopis Ježíškovi – přikládám navíc- dopis, který v adventu nesmí chybět

Materiál je můj autorský.

16555
Matematika
1.
Pracovní listy
Materiál obsahuje 14 PL do matematiky pro 1. třídu. Je zaměřený na procvičování + - do 8. Popis jednotlivých PL: 8
45.00 Kč
182667
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Pracovní listy
LAPBOOK, SKLÁDAČKU S OTÁZKAMI i odpovědí, vhodné k nalepení do sešitu, ŠIFRU s pranostikou, DOMEČEK ke svatému VÁCLAVOVI
49.00 Kč
192468
Prvouka
ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Lapbook
Materiál obsahuje: 3 soubory: Českou republiku - mapu - do které děti lepí k jednotlivým hlavním městům státy
58.00 Kč
17641
Matematika
1.
Pracovní listy
Materiál obsahuje 12 PL do matematiky pro 1. třídu. Zaměřuje se na procvičování + - do 8. U každého polárního zvířete je
34.00 Kč
Advent - 1. třída Advent - 1. třída
Matematické PL pro prvňáčky, zaměřené na procvičování + - v oboru do 6,  poznávání  čísel 0 – 7Sada obsahuje 7 černobílých PL + 2 barevné PL pro rychlejší kontrolu:Popis jednotlivých PL:Adventní věnec:Tradičním symbolem adventu je adventní věnec.  Svíčky se zapalují postupně, a to vždy v neděli.Děti  vyberou správné adventní svíce – jsou to ty, které mají správný výsledek.Tyto 4 svíce najdou, vykreslí a výsledky ještě seřadí od nejmenšího po největší, nalepí na adventní věnec. Příklady z ostatních svíček, které mají špatný výsledek mohou opsat do svého sešitu a vypočítat správně.Rozsviť vánoční strom:,,Na začátku adventu je zvykem v mnoha městech i obcích rozsvěcovat vánoční strom.“,,Rozsviť“  si svůj  strom světly! Děti vypočítají, vystříhají, vybarví  jen ty světla, která mají výsledek  větší než 4. Celý strom vykreslí a poté vybarvená světla lepí na vánoční strom.V těchto 2 materiálech je více ,,zbytkového“ papíru (za to se omlouvám), proto  pro úsporu papíru doporučuji tisknout svíčky a ,,světla“ třeba na z jedné strany potištěný papír, nebo aktivity použít ve skupinové práci, třeba ve dvojicích.Vánoční věnec na dveře – PL – vybarvování podle výsledkůStavění betlémů – PL – vybarvování podle výsledkůDopis Ježíškovi – přikládám navíc- dopis, který v adventu nesmí chybětMateriál je můj autorský.
UUCZ-13933
Matematika>Pracovní listy>1.>Zima>Vánoce
38.00