BINGO- ZNÁZORNĚNÍ POČTU DO 10

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
22
Velikost: 2.41 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Michaela Silavecká
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 9. 2024
Sdílet:

Materiál (brožura) má výukový charakter:

• Tento vzdělávací materiál „BINGO – Znázornění počtu“ je určen pro děti, především prvňáčky, kteří se učí zábavnou formou rozpoznávat různá znázornění počtu do 10 včetně 0.

• Materiál je dostupný v barevné i černobílé verzi, takže jej můžete využít jak v učebně, tak pro domácí procvičování, doučování, ve zmenšené variantě i k nalepení do sešitu.

• Bingo podporuje týmovou spolupráci, logické myšlení a zlepšuje schopnost soustředění.

• Lze hrát individuálně, ve dvojicích i skupinově. Také lze hrát jako LOTO- do vyškrtání všech čísel.

Obsah:

  • 32 herních karet velikosti A6
  • 11 číslic – ČÍSLA 0 – 10
  • BAREVNÁ i ČB varianta

Další produkty od autora Michaela Silavecká

519548
Matematika
3.
Pracovní listy
Materiál (brožura) má výukový charakter: • Materiál je určen pro začínající i pokročilou výuku přirozených čísel do 1000
35.00 Kč
454999
Český jazyk - gramatika
3., 4.
Pracovní listy
Materiál (brožura) má výukový charakter: Pracovní listy slouží primárně tvůrčímu psaní, vymýšlení příběhů, krátkých
30.00 Kč
537692
Český jazyk - čtení
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka
Materiál (brožura) má výukový charakter: • Pátračka provede děti postupně třinácti stanovišti, kde kousek po kousku
40.00 Kč
813250
Matematika - geometrie
1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Materiál má výukový charakter (lze tisknout jako brožuru): • Materiál je určen k procvičení prostorové orientace
39.00 Kč
BINGO- ZNÁZORNĚNÍ POČTU DO 10 BINGO- ZNÁZORNĚNÍ POČTU DO 10
Materiál (brožura) má výukový charakter:• Tento vzdělávací materiál „BINGO – Znázornění počtu“ je určen pro děti, především prvňáčky, kteří se učí zábavnou formou rozpoznávat různá znázornění počtu do 10 včetně 0.• Materiál je dostupný v barevné i černobílé verzi, takže jej můžete využít jak v učebně, tak pro domácí procvičování, doučování, ve zmenšené variantě i k nalepení do sešitu.• Bingo podporuje týmovou spolupráci, logické myšlení a zlepšuje schopnost soustředění.• Lze hrát individuálně, ve dvojicích i skupinově. Také lze hrát jako LOTO- do vyškrtání všech čísel.Obsah:32 herních karet velikosti A611 číslic – ČÍSLA 0 – 10BAREVNÁ i ČB varianta
UUCZ-651439
Matematika>Bingo>Loto>MŠ - předškoláci>1.
35.00