Dej si nanuk - odčítání do 20

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
8
Velikost: 760.32 KB
Typ souboru: zip
Prodávající Tereza Vítková
Nahráno:
Naposledy upraveno:
21. 6. 2022
Sdílet:

Aktivita vhodná na procvičení odčítání do 20. Využívám k rozcvičení, proběhnutí , na ven a na hřiště. Celkem 96 příkladů.

Materiál obsahuje 16 nanuků - na každém je 6 příkladů na odčítání do 20.

Dřívka jsou s čísly 0-15.

Vytisknuté papíry zalaminuji a rozstříhám.

Do dvojice/trojice dávám jedno dřívko. Všechny příklady z nanuků rozmístím na nějakém území - koberec, chodba, ohraničené území lesa, hřiště apod.

Dvojice má za úkol najít všechny příklady, které se po odečtení rovnají výsledku, který mají na dřívku.

Ověřeno na ŠVP s dětmi - zatáčku před kioskem s nanuky :))

Další produkty od autora Tereza Vítková

157147
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
48 otázek a nedokončených vět, na které děti odpoví nebo dopoví větu, dle vlastních zážitků a zkušeností z prázdnin
30.00 Kč
278875
Anglický jazyk
3., 4., 5.
Výzdoba třídy
Karty se slovíčky s tématem lidské tělo, části těla. Vhodné do anglického jazyka. Materiál obsahuje 28 flashcards s
30.00 Kč
631861
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Reflexe z prázdnin v podobě kooperativního obrazu. Při tvorbě společného plakátu potřebují děti plánovat, diskutovat
50.00 Kč
119207
Český jazyk - gramatika
2.
Kolíčkování
Co materiál obsahuje? 80 kartiček se slovy na doplnění I/Í, Y/Ý po měkkých a tvrdých souhláskách + karty se slovy cizího
49.00 Kč
Dej si nanuk - odčítání do 20 Dej si nanuk - odčítání do 20
Aktivita vhodná na procvičení odčítání do 20. Využívám k rozcvičení, proběhnutí , na ven a na hřiště. Celkem 96 příkladů. Materiál obsahuje 16 nanuků - na každém je 6 příkladů na odčítání do 20. Dřívka jsou s čísly 0-15. Vytisknuté papíry zalaminuji a rozstříhám. Do dvojice/trojice dávám jedno dřívko. Všechny příklady z nanuků rozmístím na nějakém území - koberec, chodba, ohraničené území lesa, hřiště apod. Dvojice má za úkol najít všechny příklady, které se po odečtení rovnají výsledku, který mají na dřívku. Ověřeno na ŠVP s dětmi - zatáčku před kioskem s nanuky :))
UUCZ-140506
Matematika>Postřehovky>1.
30.00