Detektiv Aniťuk a ztracený obraz

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
6
Velikost: 7.66 MB
Typ souboru: zip
Prodávající Učitelka Míša
Nahráno:
Naposledy upraveno:
5. 1. 2025
Sdílet:

Materiál procvičuje počítání v oboru do 100. Úkolem žáků je vypátrat, kdo ukradl obraz na maškarním plese.

Kartičky vytiskneme oboustranně. Rozmístíme je po třídě podle umístění, které mají napsané na své zadní straně. Žákům přečteme kartičku s úvodním příběhem. Na tabuli připevníme obrázky 3 možných pachatelů. Žáci dostanou pracovní list, který si nechají celou dobu pátrání na lavici. Pohybují se po třídě podle stop, které najdou - na každé kartičce je napsané, kde najdou další stopu. Cestou řeší příklady a podle výsledku jim postupně vzniká tajenka, která je dovede k pachatelovi (má klobouk, nemá koště).  

 

Další produkty od autora Učitelka Míša

864105
Anglický jazyk
3., 4., 5.
Výzdoba třídy
Materiál obsahuje 40 kartiček, které slouží k fyzickému označení předmětů vztahujících se k tématu „classroom“.
25.00 Kč
759997
Matematika
1.
Didaktické hry
Materiál slouží k procvičování sčítání a odčítání v oboru do 7. Kartičky s příklady rozstříháme. Jednotlivé papírky
25.00 Kč
682583
Matematika
1.
Skládačky
Materiál je určený k procvičování počítání do 3. Obsahuje 4 typy aktivit s kartami. 4 typy aktivit: Karty (27) rozdělíme
25.00 Kč
864080
Český jazyk
3., 4., 5.
Skládačky
Materiál procvičuje číslovky - jejich druhy. Připraveno je celkem 29 kartiček s číslovkami. Začínají od kartičky 1 –
40.00 Kč
Detektiv Aniťuk a ztracený obraz Detektiv Aniťuk a ztracený obraz
Materiál procvičuje počítání v oboru do 100. Úkolem žáků je vypátrat, kdo ukradl obraz na maškarním plese.Kartičky vytiskneme oboustranně. Rozmístíme je po třídě podle umístění, které mají napsané na své zadní straně. Žákům přečteme kartičku s úvodním příběhem. Na tabuli připevníme obrázky 3 možných pachatelů. Žáci dostanou pracovní list, který si nechají celou dobu pátrání na lavici. Pohybují se po třídě podle stop, které najdou - na každé kartičce je napsané, kde najdou další stopu. Cestou řeší příklady a podle výsledku jim postupně vzniká tajenka, která je dovede k pachatelovi (má klobouk, nemá koště).   
UUCZ-750488
Matematika>Didaktické hry>2.
45.00